dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski

Neurochirurg

Niewielu jest lekarzy, którzy tak angażują się w leczenie swoich pacjentów. Taka postawa przynosi super efekty, rzesze zadowolonych pacjentów i powszechne uznanie. Dr Kopaczewski wyrobił już sobie markę dobrego specjalisty w swojej dziedzinie.

Dr Kopaczewski to Super lekarz, gabinet w centrum, wszystko da się załatwić i nikt nie robi problemów z kolejnymi zaświadczeniami, kserami itp. Zwłaszcza jak się dojeżdża spoza Poznania. Ale dla takiego dobrego lekarza warto.

• Kilka lat życia z bólem kręgosłupa stało się złym wspomnieniem. Jestem po operacji i nadrabiam stracone lata. Wszystko dzięki dr Kopaczewskiemu . Super podejście do pacjentów, zawsze znalazł choć kilak minut na rozmowę i rozwianie obaw przed zabiegiem. Po zabiegu wszystko wytłumaczył, łącznie z pierwszym uruchomieniem. Polecam.

Korzystałam z konsultacji lekarskich u dr Kopaczewskiego i uzyskałam pomoc jakiej oczekiwałam. Pan doktor jest bardzo fachowy, a przy tym życzliwy i kulturalny.

Szczerze polecam ten gabinet i doktora Kopaczewskiego. Młody, zdolny i niezepsuty złymi nawykami (a wiem, bo korzystam z kilku poradni). Na fundusz się nie dostałem, a zależało mi na czasie i tak przypadkiem będąc na Słowackiego, trafiłem na ten niepozorny gabinet.

Polecam wszystkim. Byłam na kilku wizytach i za każdym razem wychodzę z gabinetu zadowolona. Doktor Kopaczewski potrafi rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości. Nie zbywa tylko cierpliwie odpowiada na pytania.

Narodziny dziecka to zazwyczaj najszczęśliwszy dzień w życiu człowieka. My w tym dniu dowiedzieliśmy się również o chorobie. Anioł nad nami czuwał w postaci doktora Bartłomieja Kopaczewskiego, który przeprowadzał zabieg umieszczenia zastawki. Wszystko poszło zgodnie z planem, bez komplikacji. Z całego serca dziękujemy Doktorze.

Do doktora trafiłam z polecenia i dziś sama mogę innym zarekomendować tego lekarza. Wysoka kultura osobista i ogromna wiedza medyczna. Warto poczekać 10 minut dłużej na wizytę, ale skutecznie rozwiązac problem. Wyleczył moją córeczkę i dziękuję że dzięki niemu wraca do pełnej sprawności. Jest Pan ANIOŁEM!

Byliśmy o doktora z rocznym synkiem, ma dobry kontakt z maluchami, nawet tak małymi. Jesteśmy uspokojeni, a za 3 miesiące kolejna wizyta i kontrola.

Nawet po całym dniu w szpitalu pan doktor jest miły i skupiony na swoim pacjencie. To się nazywa profesjonalizm! I tu nie chodzi o to, że wizyta była prywatna, bo w szpitalu dr Kopaczewski prezentuje również wysoki poziom kultury względem pacjentów. A chamskich lekarzy nie brakuj niestety.