dr n. med. Anna Maria Barciszewska

Neurochirurg

Prawdziwy lekarz, Pani doktor nie zostawia pacjenta z jego problemami. Po wnikliwej analizie dokumentacji medycznej i stwierdzeniu, że schorzenie jest z innej dziedziny (chirurgii) pokierowała dalszym postepowaniem medycznym. Trafiła w punkt. Zdecydowanie dobry lekarz, rzadko spotykana postawa w dzisiejszych czasach.

Z Panią Doktor miałam dzisiaj pierwszy raz do czynienia. Jestem pewna, że mąż trafił w dobre ręce. Jest lekarzem z ogromem empatii. Wyjaśniła wszystkie moje obawy bez patrzenia na zegarek. Po rozmowie z Panią Doktor jestem pewna, że zrobi wszystko, aby mój mąż odzyskał zdrowie.

Wspaniały lekarz, poświęcający pacjentowi tyle czasu ile sytuacja wymaga. Cierpliwa,przesympatyczna i nie pozostawiająca pytań bez odpowiedzi.

Serdeczne podziękowania dla Pani Doktor za wspaniałą opiekę jaką mnie Pani otoczyła. Jesteśmy z całą rodziną pod ogromnym wrażeniem Pani profesjonalizmu i niezwykłej empatii w stosunku do swoich pacjentów. Mirosław

Pani doktor pozbawiona serca. Nie zwraca uwagi na pacjentów po operacji. Traktuje ludzi gorzej jak zwierzęta. Nie polecam. Broń Boże chodzić prywatnie. Za pieniądze jest miła i pomocna, a w szpitalu pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Nie udziela odpowiedzi na pytania....odradzam.

Wspaniala lekarka zyczliwa, ludzka, profesjonalna. W dzisiejszych czasach to cud spotkac tak bezinteresowna lekarke

Dziękuję P.dr za starania ,troskę i leczenie Krzysztofa.Cenię p.dr za ogromną wiedzę i życzliwość.Zyczę wszystkiego dobrego.

wspaniała lekarka,można jej zaufać,polecam

wspaniała lekarka,można jej zaufać,polecam