lekarz Tomasz Faron

Polecam Pana Doktora w 100%.Po naświetleniu sprawy przyjął mnie tego samego dnia,wysłuchał i po trzech dniach byłem już diagnozowany na oddziale w Nysie. Wszystko skończyło się OK.Polecam jeszcze raz i pozdrawiam.

Wszystko skończyło się OK.Polecam jeszcze raz i pozdrawiam.

Z całego serca polecam Pana doktora.Lekarz z powołania pełen empati do pacjęta sympatyczny i co najważniejsze do każdego podchodzi indywidualnie Potrafi wysłuchać co w tych czasach żadko się zdarza .Moje poprzednie wizyty u innym lekarzy wyglądały tak że tylko czlowiek się załamał diagnoza operacja kręgosłupa dodam że jestem młoda osoba.Stara się pomóc nawet gdy ludzie tracą nadzieję że może być lepiej. Oby więcej takich lekarzy z powołania!

nie tylko wspaniały neurolog ale także b.dobry lekarz i człowiek.Pełen empatii dla drugiego człowieka,zawsze wyda dobrą diagnozę i nigdy nie miałam problemu nawet w czasach Koronawirusa z badaniem normalnym a nie przez telefon.Bardzo dziękuję Panie Doktorze!!!!

Wspaniały neurolog godny polecenia stara się leczyć i dobiera odpowiednie leki bolał mnie kręgosłup lędźwiowy a lekarze sugerowali że to piasek w nerkach inny neurolog też zbagatelizował problem dopiero dr faron zlecił rezonans i przepisał zastrzyki po których mi przeszło oby więcej takich lekarzy