Lekarz, który skutecznie łączy medycynę klasyczną z homeopatią. To moim zdaniem rozszerza możliwości terapeutyczne ludziom przekonanym, co do takich metod :) U mnie ból głowy praktycznie zanikł po kilku wizytach, więc wszystko ok i polecam.

Ma potwierdzone rekomendacje pod względem leczenia homeopatycznego, a co najważniejsze nie naciąga na koszty. Stawia na naturalność, uruchomienie wewnętrznych procesów regeneracji, a nie na osłabianie ciała chemią.

Wizyty domowe to jednak ogromny plus. Po imprezie firmowej zatrułem się mocno, nie dałem rady się ruszyć. Lekarz przeprowadził odtrucie metodą, która nie wywołała skutków ubocznych.

Idealna pomoc przy alergiach. Wiele alternatywnych terapii u niego naprawdę działa. Warto wypróbować. Bardzo szczegółowy wywiad prowadzi z pacjentem, co jest moim zdaniem ogromnym plusem.

To nie jest standardowy homeopata. Jeżeli metody standardowe zawodzą, wtedy potrafi zaproponować mnóstwo innych terapii i bada ich skuteczność kompleksowo. Według mnie skuteczny fachowiec.

Pierwszy raz miałam do czynienia z tak długą rozmową o chorobie i moich indywidualnych odczuciach. Zaproponowana terapia, głównie oparta na ziołolecznictwie przyniosła pozytywne skutki.

Pomagał mi przy opiece nad chorym śmiertelnie bratem. Naprawdę dobra ręka do pacjenta i ogromne wsparcie merytoryczne, także psychologiczne. Polecam i pozdrawiam.

Ustawia terapie indywidualne i rzadko komu przypisuje te same specyfiki. Dokładnie poznaje historię choroby i to działa na duży plus moim zdaniem.

Doświadczenie rzuca się w oczy. Potrafi połączyć homeopatyczne kuracje z klasycznymi, aby nie wywoływać niepotrzebnych kosztów i zwiększyć wydajność długoterminową odtruwania organizmu.

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Koło"?

Bogumiła 27

Fleszerowej-Muskat 40
62-600 Koło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OKULUS"
ulica Słowiańska 18
62-800 Kalisz