lekarz Tomasz Kryszak

Lekarz prowadził moją pierwszą ciążę jak i druga . Pierwsza spoko mimo iż miałam podwyższone ciśnienie zajęli się mną w szpitalu po tym jak lekarz mnie skierował . Tam już go nie widziałam przyszedł po tygodniu zapytać jak tam na odpowiedź dobrze poszedł sobie . Druga ciążę prowadził prywatnie i mimo iż koszta nie były małe nie był tak przyjemny. Z racji tego że w poprzedniej ciąży miałam ciśnienie kazał brać mi Acard 2 tabletki (gdzie moja mama po zawale bierze jedną) oczywiście nie brałam doczytałam i suplementowalam się NATURALNĄ WIT K2 i d3 ciąża do końca donoszona bez ciśnienia. Urodzilam w szpitalu w radziejowie i tam już było zupełnie inaczej niż w włocławku. W włocławku lekarz jest przez cały poród a w radziejowie przychodzi na akcje porodową tylko. W włocławku chwalony za super szycia po nacięciu tu niestety odwalił i odczuwam to bardzo . Nie mówił mi wszystkiego wogole wizyty nie były zbyt gadatliwe to co trzeba ile dzieciątko waży i czy płeć ta sama i tyle . Wydałam sporo pieniędzy (jak dla mnie) jednak w kolejna ciążę nie planuje zachodzić i nie dziwię się ze kobiety niee chcą mieć dzieci . Jednak szpital w radziejowie mogę polecić za super warunki .

Najlepszy Lekarz! Jestem pacjentka doktora od 8 lat. Człowiek - Anioł. Polecam, z całego serca! Opieka, podejście do klientki, wszystko na wysokim poziomie.

Najlepszy Lekarz!
Jestem pacjentka doktora od 8 lat.
Człowiek - Anioł.
Polecam, z całego serca!
Opieka, podejście do klientki, wszystko na wysokim poziomie.

Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy, kompetentny i nie straszy pacjentek jak niektórzy lekarze szukając dziury w całym. Pełen profesjonalizm. Polecam!

Bardzo dobry lekarz.
Pełen profesjonalizm.

Polecam!

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, cierpliwość, odpowiednia diagnoza, dzięki Doktorowi zaszłam w ciążę po wielu próbach, Bardzo polecam

Bardzo polecam

Kiedyś poleciłabym każdej Pani. Teraz niestety zdecydowanie odradzam, nie ze względu na umiejętności i doświadczenie a podejście do pacjentki. Kiedy dowiedziałam się o ciąży oczywiście stawiłam się u doktora, który powiedział, że odmówi mi prowadzenia ciąży jak po pierwszym trymestrze się nie zaszczepie na covid. Powiem szczerze, że bardzo mocno się zastanawiałam czy może jednak się nie zaszczepić, bo bardzo ufałam doktorowi. Po konsultacjach z innymi lekarzami i swoimi przemyśleniami stwierdziłam,że nikt mnie w taki sposób nie będzie szantażować i zmuszać do szczepienia. Co się chwilę potem okazało? Że doktor przestaje przyjmować na nfz, bez wcześniejszego powiadomienia pacjentek i zaprasza na prywatne wizyty, które są nawet wyższe niż bardziej doświadczonych lekarzy. Z bólem serca, ale już nie polecam.

Nie mam najlepszej opinii o Panu doktorze ,pomimo tego,ze bliska mi osoba była zadowolona z jego uslug.Jesli chodzi o moje odczucia:wizyta trwała jakieś 5 min,Pan doktor bardzo się spieszyl (na korytarzu tłum pacjentek), nie zapytałam w końcu o to o co chciałam,ponieważ presja na jak najszybsze zakończenie wizyty była duża. Pan doktor nie był nieuprzejmy,ale też nie jakos przesadnie mily. Powiedzmy,że to bym przelknela, ale niestety zdarzyła że gorsza rzecz...mianowicie podczas badania Panu doktorowi pękł wziernik i mnie pokaleczyl. Usłyszałam tylko,że za bardzo się spielam i że...takie rzeczy się zdarzaja, żadnego "przepraszam".Także była to moja pierwsza i zapewne ostatnia wizyta u Pana dr.

pan Doktor bardzo uprzejmy i miły, dokładny w badaniu. Jednak zachował się bardzo skanalicznie naruszając prawo pacjenta, ponieważ na wizycie poinformował, że nie będzie prowadził pacjentki w ciąży, ponieważ jest niezaszczepiona. Sytuacja miała miejsce w Centrum Diagnostyczno - Leczniczym na Barskiej. Uważajcie drogie Panie, bo pan doktor segreguje i wyklucza pacjentki.

Polecam z całego serducha i z czystym sumieniem. Leczę się u doktora w Rypinie na NFZ. Żaden lekarz nie był w stanie stwierdzić co mi jest (nawet prywatnie) i byłam nieodpowiednio leczona. Pan doktor już na pierwszej wizycie wiedział z czym mamy do czynienia , zrobił konkretne badania i jestem w trakcie leczenia.

Polecam z całego serducha i z czystym sumieniem.
Leczę się u doktora w Rypinie na NFZ.

Szybka diagnoza i podjęte leczenie przyniosły pozytywne skutki. Polecam Pana doktora, dostępny jest również podczas e-wizyty.

Niestety ja z panem doktorem nie mam zbyt dobrego doświadczenia, ponieważ podczas wizyty nie był miły, po zrobieniu USG, a także podczas robienia go nie powiedział nic czy z ciążą jest w porządku, czy dziecko prawidłowo się rozwija, dosłownie z jaką wiedzą weszłam do gabinetu z taką wiedza wyszłam. Wizyta przebiegła bardzo szybko.