lekarz Tomasz Kryszak

Anioł nie człowiek! :-) Kompetentny, rzeczowy, bardzo uprzejmy lekarz. Dba o swoje pacjentki, jak mało kto. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem: zero zaniedbań kwestii zdrowotnych, szacunek do pacjentek, do tego skromność. Polecam. Pan Doktor wszystkie pacjentki traktuje tak samo, nie rozgranicza pomiędzy tymi, które przychodzą prywatnie, a tymi, które zapisują się na wizyty na Fundusz. W dzisiejszych czasach bardzo rzadko się to zdarza.

Miły, uprzejmy, cierpliwy godny polecenia lekarz. Jestem wdzięczna doktorowi za prowadzenie mojej ciąży a także za przeprowadzenie mnie przez poród. Każda pacjentka jest dla Niego ważna i z pewnością polecam. Dziękuję pacjentka z okolic lubienia.

Świetny lekarz, który zna się na rzeczy. Z pewnością będę go wszystkim polecać, bo naprawdę warto :)

Wspaniały lekarz, nie mam słów uznania. Godny polecenia. Po prostu" klasa sama w sobie" oraz kompetencja.

Lekarz z ludzką twarzą 😊 jestem Mu wdzięczna za przeprowadzenie mnie przez poród. Choć nie był lekarzem prowadzącym. Każda pacjentka jest dla Niego ważna.

Świetny lekarz ze Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku, wszystko tłumaczy. Przyjacielski i uprzejmy w kontakcie.

Miły, uprzejmy, cierpliwy lekarz. Prowadzi moją ciąże i jest godny polecenia. Fajnie byłoby gdyby przeprowadził mnie przez poród...

Lekarz bardzo godny polecenia cierpliwy, sumienny. Poświęca czas aby dobrze wszystko zrozumieć dzięki doktorowi zostałam wyleczona inaczej to marnie by ze mną było