lekarz Tomasz Miałkowski

Jeden z lepszych lekarzy do jakich uczeszczam z dziecmi i z soba....kompetentny super podejscie do pacjemnta ilosc poswieconego czasu jezeli chodzi o pacjenta rewelacja....uprzejmy naprawde gody polecenia nie tylko dla doroslych ale takze dla DZIECI .......

Wspaniały lekarz. Doskonały kontakt z pacjentem. Poświęca sporo czasu jak na możliwości lekarza rodzinnego. Bardzo kompetentny. Świetnie zna się na skórze co chyba nie jest częste u lekarzy rodzinnych.

Przesympatyczny Pan :) ,komunikatywny poświęca wystarczająco czasu dla pacjenta .Zawsze wysłucha ,nie zbywa.....zna się na rzeczy :) ,polecam

świetny lekarz w zakresie medycyny rodzinnej dla dorosłych, świetny dermatolog, diagnosta. Dokładny,skrupulatny o szerokich horyzontach. Człowiek nastawiony na leczenie a nie wyciągnięcie pieniędzy. Polecam wszystkim dorosłym, bo z dziećmi nie miałam doczynienia:)