lekarz Tomasz Miałkowski

Chciałbym podzielić się moją opinią na temat mojego lekarza rodzinnego, którego jestem niezwykle zadowolony. Od dłuższego czasu jestem pacjentem lekarza Tomasza Miałkowskiego i zawsze odczuwam pełne zaufanie do jego kompetencji i profesjonalizmu. Po pierwsze, lekarz Tomasz Miałkowski jest nie tylko wykwalifikowanym lekarzem, ale także doskonałym słuchaczem. Zawsze poświęca wystarczająco czasu na wysłuchanie moich problemów zdrowotnych i dokładne zrozumienie moich obaw. Jego empatyczne podejście sprawia, że czuję się zrelaksowany i komfortowy podczas każdej wizyty. Dodatkowo, lekarz Tomasz Miałkowski posiada głęboką wiedzę medyczną i zawsze potrafi udzielić mi jasnych i przystępnych wyjaśnień ...

Dodatkowo, lekarz Tomasz Miałkowski posiada głęboką wiedzę medyczną i zawsze potrafi udzielić mi jasnych i przystępnych wyjaśnień dotyczących mojej diagnozy, proponując najlepsze możliwe opcje leczenia. Jest bardzo cierpliwy i odpowiada na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały dla mnie.

Co więcej, doceniam jego podejście oparte na profilaktyce. Lekarz Tomasz Miałkowski zawsze skupia się na utrzymaniu mojego zdrowia oraz zapobieganiu chorobom.

Ważne jest również podkreślić, że atmosfera w jego gabinecie jest zawsze przyjazna i profesjonalna. Personel jest uprzejmy i pomocny, co sprawia, że cała wizyta jest pozytywnym doświadczeniem.

Super lekarz z duza wiedza dermatologiczna, poswiecil mi bardzo duzo czasu za co dziekuje. Serdecznie polecam.

Super lekarz, poswieca wiele czasu dla pacjenta jest bardzo rzetelny i profesjonalny. Dziekuje Dr Mialkowskiemu za wspaniala opieke podczas pandemi gdyz okazal wiele cierpliwosci i empatii. Serdecznie polecam i pozdrawiam

Lekarz mało empatyczny, podejście do pacjenta jakby w gabinecie był za karę. Partnerka dziadka, osoba w podeszłym wieku, z wieloma chorobami towarzyszącymi przyszła do domu płacząc bo lekarz powiedział jej że jest zarażony koronawirusem. Pani tak przejęta, siedziała w domu, płakała i się trzęsła ze strachu, bo przecież wszędzie trąbią, że w przypadkach takich jak u niej może skończyć się to nawet zgonem. Lekarz, który swoje głupie żarciki powinien schować głęboko w kieszeń. Serdecznie nie polecam.

Lekarz mało empatyczny, podejście do pacjenta jakby w gabinecie był za karę.

Wspaniały lekarz. Doskonały kontakt z pacjentem. Poświęca sporo czasu jak na możliwości lekarza rodzinnego. Bardzo kompetentny. Świetnie zna się na skórze co chyba nie jest częste u lekarzy rodzinnych.

Przesympatyczny Pan :) ,komunikatywny poświęca wystarczająco czasu dla pacjenta .Zawsze wysłucha ,nie zbywa.....zna się na rzeczy :) ,polecam

świetny lekarz w zakresie medycyny rodzinnej dla dorosłych, świetny dermatolog, diagnosta. Dokładny,skrupulatny o szerokich horyzontach. Człowiek nastawiony na leczenie a nie wyciągnięcie pieniędzy. Polecam wszystkim dorosłym, bo z dziećmi nie miałam doczynienia:)