lekarz Tomasz Schreiber

2,1
2,1
2,4
2,4

A ja,bardzo polecam P.doktora, jest specjalista w specjalistą w swojej dziedzinie i mimo ze sprawia wrażenie gbura to mam to w nosie dla mnie wazne, że wykona badanie i swoim fachowym okiem oceni czy w piersiach nie dzieje się nic niepokojacego.

Byłam u Pana Doktora na badaniu. Pan dr bardzo uprzejmy, kompetentny, wyjaśnił szczegółowo stan piersi, odpowiadał wyczerpująco na moje liczne pytania. Podał zalecenia. I nie było żadnego problemu z faktem, iż mam duże piersi. Wizyta przebiegła w dobrej, spokojnej atmosferze. Wyszłam uspokojona.

Nie polecam Ten lekarz pomylił zawód .Bardzo nieuprzejmy ..Mam duży biust i zmiany mastopatyczne które kontroluję raz do roku.Lekarz stwierdził , że po co przyszłam ,przecież on taką małą głowicą nie zrobi mi Usg przy tak dużych piersiach.🙈.Poprzedni lekarze którzy to robili byli niekompetentni,chyba odwrotnie.

Zastanawiam się, czy trzydziestoletnie doświadczenie lekarza, upoważnia do traktowania pacjentki jakby przyszła pozawracać głowę, nie mając guza jak arbuza i raka piersi w rodzinie. Bardzo zniechęcające podejście. A potem się mówi, że kobiety nie dbają o profilaktykę...

A potem się mówi, że kobiety nie dbają o profilaktykę...

Stanowczo nie polecam Pana Tomasza, wchodząc do gabinetu dało się odczuć jakby chciał się mnie pozbyć jak najszybciej, lekarz nieuprzejmy i z pretensjami po co w ogóle przychodzę na badania (profilaktyka- pojęcie dla Pana chyba nie istnieje). Cała wizyta u pana doktora trwała góra 5 min.

Zgadzam się z poprzednią opinią, ,,gbur" zdecydowanie pasuje. Widocznie nie uznaje badań profilaktycznych. Jedyny plus, że całkiem przystojny😉

Witam. Nie polecam doktora Tomasza. Nieuprzejmy, problematyczny gbur z pretensjami dlaczego przyszłam zbadać. Najlepiej się nie badać i umrzeć na raka piersi. Nie pozdrawiam.