1,8
2,5

Moim zdaniem doktor Tomasz Szwarcewicz to kompetetny i godny polecenia lekarz. Ja zawsze mogłam na niego liczyć, wielokrotnie pomógł w leczeniu mojej córki. Nigdy sie na nim nie zawiodłam.

Dla mnie to dobrze wykształcony i kompetentny medyk. Może nie zawsze ma czas, ale nigdy mnie nie zawiódł i dlatego mam do niego zaufanie. Malkontenci niech zmienią NZOZ i tyle, a nie smarują anonimowo w internecie.

odmówił wizyty do chorego dziecka, na wizytach kontrolnych rozmawia z pielęgniarką o prywatnych sprawach takich jak: wakacje-gdzie był, co robił, zamiast zająć się dzieckiem i porozmawiać z matką. żałosne :(

Nie wiem po co byłem w tej przychodni u tego pseudo lekarza ponad 5 lat, studia prawdopodobnie skończył ściągając na egzaminach. Przyszedłem raz do niego ze złamaną nogą, chciał mi dać opaskę uciskową, ponad to leczył tą nogę przez ponad rok nie wiedząc, że oderwała się w niej łękotka a do tego gdy miałem zapalenie prostaty leczył mnie bez żadnych badań na całką inną chorobę przez co choruję na zapalenie do dzisiaj. Stanowczo odradzam tego lekarza.