lekarz Tomasz Szczepanik

Diabetolog

Lekarz o ogromnym sercu, emaptyczny, znający się na rzeczy - oby wszyscy tacy byli jak dr Tomasz Szczepanik

Serdeczne podziękowania za wyprowadzenie z zaawansowanej cukrzycy , dopasowanie odpowiednich leków i insuliny co wpłynęło na lepszy stan mojego zdrowia. Wyrazy uznania oraz szacunku, lekarz z powołania . Dziękuję pacjentka Maria Tomzik

Lekarz "na miarę naszych czasów" i schorzenia jakiego podjął się leczyć. Póki co nie spotkałem lepszego specjalisty w dziedzinie diabetologii, a przy tym człowieka o tak wielkim sercu.

Super lekarz z podejściem do pacjentów,rzeczowo wytłumaczy jak zwalczać chorobę i w jaki sposób, b.duża kultura osobista i spokój, który jest bardzo potrzebny chorym, naprawdę dzięki ,że na mej drodze jest Pan doktor, szkoda,że jest takich lekarzy jak na lekarstwo,pozdrawiam i bardzo dziękuję za okazana pomoc by być mniej .. słodkim''facetem.Wielkie dzięki.

Bardzo dobry lekarz. Jest bardzo uprzejmy, sympatyczny .Takich lekarzy jest mało na świecie.Posiada ogromną wiedzę.

Bardzo dobry lekarz. Jest bardzo uprzejmy,
sympatyczny .Takich lekarzy jest mało na świecie.Posiada ogromną wiedzę.

Wielki Człowiek średniego wzrostu . Fachowiec i zna się na robocie . Do prostych ludzi mówi językiem zrozumiałym , nie okazuje tego , ze jest doktorem nauk medycznych . Dawkowanie leków powtarza do tak długo , aby nie popełnić żadnego błędu przy zażywaniu . Na zakończenie wizyty podaję rękę i życzy najlepszego . Dla mnie prostego człowieka był to szok , że można tak z szacunkiem i przyjaźnie traktować człowieka . Nie jestem pewny czy wykupie leki , bo sama rozmowa podziałała na mnie uzdrawiająco . Panie doktorze - czy to czary ? Ja też życzę najlepszego . Kazimierz .

Bardzo dobry lekarz , cierpliwy dla pacjenta , tłumaczy chorobę i jej powikłania językiem zrozumiałym . Poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi . Jestem pacjentką tego ośrodka od 23 lat . Ale takiego specjalisty i tak życzliwego lekarza w tym ośrodku jak i w wielu innych przychodniach w których korzystałam dotychczas - nie spotkałam . Panie doktorze - tej "świętej" cierpliwości niech nigdy panu nie zabraknie. Wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym . Serdecznie pozdrawiam - bardzo wdzięczna pacjentka tego ośrodka, której powikłaniami zechciał ochoczo się pan zająć.

Bardzo dobry ma wiele zalet i bardzo dobrze mnie wyleczyl.

Bardzo dobry ma wiele zalet i bardzo dobrze mnie wyleczyl.

jest dobrym specjalista wie jak podejsc do pacjenta wyslucha doradzi bardzo dobry kontakt z pacjentem takich lekarzy nam trzeba

Bardzo dobry specjalista. Ma niesamowite podejście do pacjęta. Odpowiada na wszystkie pytania. Posiada dużą wiedzę i doświadczenia. Kompetentny pod każdym względem. Bardzo bałem sie diagnozy, ale pan doktor w czasie oczekiwania na wyniki stworzył tak ciepłą atmosferę, że rozmowa z nim całkiem mnie uspokoiła. Pozdrawiam sedecznie i życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym . Bernard z Myszkowa .