dr n. med. Tomasz Urbanowiczdr n. med. Tomasz Urbanowicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Tomasz Urbanowicz

Kardiochirurg

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam na konsultacje połączone z kompleksową diagnostyką serca.
Rejestracja pod nr tel 570-552-444.
Posiadam specjalizację z ...

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam na konsultacje połączone z kompleksową diagnostyką serca.
Rejestracja pod nr tel 570-552-444.
Posiadam specjalizację z zakresu chirurgii chorób serca (kardiochirurgii).

Wyjątkowo oddany lekarz pacjentowi,sumienny ,już na wizycie w poradni dokładnie wytłumaczył tok leczenia na oddziale w celu wykonania badań wstępnych do transplantacji serca.

Znakomity kardiochirurg potrafiący z pacjentem omówić dokładnie szczegóły operacji i wytłumaczyć jakie są zagrożenia oraz to wspaniełe podejście do pacjenta z uśmiechem i zrozumieniem. Dziękuję za przywrócenie zdrowia mamie.

Bardzo miły chirurg, opełen poświecenia, otaczający pacjenta opieką i poswiecajacy mu dużo czasu podczas pobytu szpitalnego. Było mi bardzo milo, jak opiekował się mną po operacji serca

Fantastyczny lekarz! Miło było nam, że dziadek trafił do dr Urbanowicza, najpierw omówił z nim operację, potem troskliwie sie nim zajmował. Naprawde chirurg wart polecenia

Operował moją babcię - bardzo kompetentny o godny polecenia lekarz.

Operował moją babcię - bardzo kompetentny o godny polecenia lekarz.

Bardzo dobry chirurg, godny polecenia,wytłumaczył wszystko, zajmował sie troskliwie po operacji, godny polecenia