Pan Tomasz jest moim prywatnym zdaniem najlepszym dentysta. Wyleczyłem 14 zębów które zaniedbałem przez dziesięć lat (nie ważne dla czego) koszt około 2000zl. Białe plomby które już miałem zakładane 10 lat temu przez pana Tomasza do teraz są tam gdzie powinny i nic się im nie dzieje. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i doświadczenia jakie ma pan Tomasz i jego podejścia do klienta Pozdrawiam

Pozdrawiam

U Pana Tomka leczy zęby cała moja rodzina. Jest to godny zaufania, bardzo kompetentny, miły i sympatyczny człowiek. Polecam gorąco, ponieważ ja dentysty z własnej woli nie zmienię na żadnego innego :)

ZMIENIŁ MOJE DOTYCHCZASOWE ŻYCIE - NARESZCIE MOGĘ SIĘ UŚMIECHAĆ I JEŚĆ BEZ OBAW. DZIĘKUJĘ,ŻE TRAFIŁAM NA SPECJALISTĘ Z WYSOKIEJ PÓŁKI I CZŁOWIEKA!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Mysłowice"?

PRODENT
Gen. Ziętka 36
41-412 Mysłowice

Edward Lekston

Chirurg stomatolog
NZOZ "PAMA-DENT" Edward Lekston Poradnia Stomatologiczna.Poradnia Chirurgii Stomatologicznej
Franciszka Kawy 10
41-412 Mysłowice