lekarz Tomasz Wydra

1,8

Podejście do pacjenta normalne, konkretne bez nadmiernej egzaltacji, wie co robi, dobry lekarz. Opinie wystawiają przeważnie ci niezadowoleni pozostali w większośći starsi pacjenci nie mają zwyczaju albo nie potrafią tego zrobić

Lekarz bez podejścia do pacjenta nic się nie dowiesz jak nie zapytasz a i to nie pomaga .ZLeca badania beż konkretnego określenia jakie wyniki są potrzebne. Mi zlecił doplera bez wskazania na którą nogę świadczy to o lekceważeniu i nie kompetencji lekarza nie polecam

Pan Doktor Wydra ocenił przyniesiony na plycie rezonans jako malo czytelny , przy czym wpatrywal sie w zdjecia kilka minut . Dwaj inni ortopedzi u ktorych odbylam wizyte w przeciagu kilku dni bez probelmu zdiagnozowali uszkodzenie . Poza tym lekarz nie dal zadnych zalecen , a na pytania o leczenie odpowiedzial - dlugie i bolesne . Pozostawil mnie bez rehabikitacji i wskazań , a kolejna wizyte zlecił za miesiąc . Nigdy nie pisałam negatywnych recenzji i nie mialam zamiaru tego robic . Ale gdyby nie wizyta u innego ortopedy , można by stwierdzic ze doktor Wydra nie leczy , a wręcz szkodzi ...podsuwa w czasie problem , nie licząc sie ze zdrowiem pacjenta . Moze ortopeda nie ratuje zycia , ale jakiś szacunek do pacjenta i jego problemow by sie przydał .

Strata czasu, przyszedłem z problemem barku. Dostałem skierowanie na usg oraz rezonans. Po wykonaniu badań udałem się na wizytę z pseudo lekarzem. Lekarz nie raczył mnie przebadać zobaczyć co mi jest, jedynie spojrzał na wyniki i stwierdził że on w sumie jako pożal się Boże ortopeda nie zna się na barkach i żebym poszedł na wizytę prywatną. Odradzam jakikolwiek kontakt medyczny z tym człowiekiem.

Pan doktor przyjmował mnie w STOCERZE. Wizyta trwała ok. 4 min. Pacjenci byli zapisani od 8.00, pan doktor przyjmuje od 9.00. Streściłam panu doktorowi co mi dolega, przedstawiłam rentgen, wynik USG i powiedziałam co robię. Pan doktor nie raczył mnie zbadać. Powiedział, że w moim wieku ścięgien się nie szyje. Być może - trudno mi z tym polemizować. Oczekiwałam jednak, że zostanę zbadana co do zakresu ruchu ręki (nie mogę jej podnieść), że zostaną mi udzielone wskazówki, co mam robić. Ostatecznie fizjoterapeuta nie musi na wszystkim się znać. Usłyszałam, że ...

Usłyszałam, że może być tylko gorzej.
Po wyjściu poczułam, że straciłam czas. Nigdy więcej!