lekarz Urszula Chełchowska

Dermatolog

1,9
2,4

Uważam, że panią doktor należy omijać szerokim łukiem. Nie jest ona dobrym specjalistą. Mi nie pomogła ani trochę, ani innym osobom w mojej rodzinie. Ale największym problemem jest kompletny brak uprzejmości i profesjonalizmu! Wizyty u pani doktor to kompletna strata czasu, nerwów i często pieniędzy. Dodatkowo potrafi ona często nawet nie przyjąć pacjenta bo wymyśliła sobie jakiś kuriozalny system w przychodni, gdzie skierowania do niej ważne są tylko miesiąc - a NIGDZIE nie było takiej informacji (gdzie inni lekarze mówią, że takie sytuacje nie powinny mieć w ogóle miejsca!) a każda rozmowa z panią doktor czy próba wyjaśnienia sytuacji to tylko strata nerwów... Jedno wielkie NIE.

Pani doktor ewidentnie nastawiona na korzyści finansowe. Miałam wykonywaną w gabinecie mezoterapie za którą miałam zapłacić 400 z zostałam skasowana 500 zł.Oczywiście w kolejce nie musiałam czekać i zostałam obsłużona "od ręki" między pacjentami. Na problemy z łojotokową i skłonną do wyprysków cerę zaleciła drogie suplementy (dostępne bez recepty), które nie pomogły. Jedna wizyta u innego lekarz który przepisał odpowiednie LEKI na receptę sprawiła iż moje problemy z cerą zniknęły.

W moim przypadku leczyła wyłącznie wizualny efekt choroby. Skutkiem był zanik zewnętrznych oznak, ale nie wyleczenie choroby. Jak łatwo można się domyślić wysypka na skórze co jakiś czas powracała :( Po kilku takich wizytach zmieniłam dermatologa, który wytłumaczył mi dlaczego tak się działo. Nie polecam tej pani, tym bardziej, że nie wypisuje najtańszych leków.

Nie polecam tej pani, tym bardziej, że nie wypisuje najtańszych leków.

Polecam tym dla których liczy się skuteczność terapii. Ci zaś, którzy od dermatologa oczekują potrzymania za rękę i poklepywanie po plecach, poczują się zawiedzeni, gdyż doktor zachowuje profesjonalny dystans.

Polecam tym dla których liczy się skuteczność terapii.

Wizyta- 3 minuty. Powiedziałam w czym problem i reszta czasu to było czekanie na wypisanie recepty i zwykłe 'do widzenia'. Kiedy na kolejnej wizycie się uparłam, że spędzę tam więcej czasu, zadawałam mnóstwo pytań. Pani doktor szybko na nie odpowiadała. Widać, że badzo jej zależy aby polecić konkretny produkt (od firmy której dostaje kasę-nie oszukujmy się tak jest bardzo często) niż taki który byłby najbardziej odpowiedni dla każdego pacjenta.

Najgorszy dermatolog jakiego znam, nie polecam nikomu. Starata czasu i pieniędzy

Moja wizyta trwala zaledwie 5 min. Pani doktor nawet nie obejrzala mojej cery, nie zadala zadnych pytan. Zdecydowanie stawia na jak najwieksza ilosc pacjentow, niz na jakosc wizyty i skutecznosc leczenia. Leki ktore otrzymalam nie pomogly mi, wydalam na nie około 150 zł.

Leki ktore otrzymalam nie pomogly mi, wydalam na nie około 150 zł.

nie polecam nikomu trego dermatologa!!!!!!!!!!!

nie polecam nikomu trego dermatologa!!!!!!!!!!!

polecam gorąco. Pani bardzo kompetentna.

polecam gorąco. Pani bardzo kompetentna.