dr Urszula Dondajewska

1,7
1,5
1,7
1,4

to co ja przeszłam z ta kobieta to jest dramat!!! po przeszło rocznym leczeniu u tej partaczki musialam zaczynac leczenie od poczatku! pomijajac fakt ze z duzym problemem znalazłam lekarza ktory podejmie sie mojego leczenia to po konsultacji okazalo sie ze ta pani szkołe to konczyła chyba za barany albo jagody bo umiejetnosci i wiedzy to ona nie posiada-poniewaz efektow nie było praktycznie wogole!!!! musialam zciagnac aparat ktory mi zalozyła i zaczynac wszystko od poczatku oczywiscie ponoszac kolejne koszty! kobieta jest zenujaca i przynosi wstyd środowisku lekarzy. wiem ze skargi na nia sa juz w izbie lekarskiej moze w koncu dosiegnie ja sprawiedliwosc! omijajacie jej gabinet szerokim łukiem!!!

Całkowicie ODRADZAM! Leczę się 3 lata, mnóstwo zmarnowanych pieniędzy, nadal krzywe zęby, popękane szkliwo i zniszczone dolne dziąsła, a co za tym idzie dolne zęby. Ta pani to po prostu porażka, w dodatku wymaga coraz więcej pieniędzy. Jeszcze raz ODRADZAM!!!!!

Miałam do naprawy 6 lecz stwierdziła, że zrobimy inny a ten się nadaję do wyrwania, pojechałam do książa do pana Hały okazało się że ząbek naprawił bez problemu i mam go dziś a ten co pani doktor chciała leczyć jest zupełnie zdrowy. Nie omieszkam wspomnić ,że spóżniła się pół godziny i nie przyjęła młodej dziewczyny z płaczem w oczach i wielkim bólem zęba, po za tym bardzo nie uprzejma. Nie polecam tej młodej damy.

6 lat sie leczyłam zęby ... do tej pory mam krzywe zeby ..

6 lat sie leczyłam zęby ... do tej pory mam krzywe zeby ..

Mialam wizyte u tej pani w sprawie zalozenia aparatu.Powiedzialam ze zalezy mi na czasie. Zaplacilam 1000zl za zdjemowany aparat( 6 lat temu! ) i umowilam sie na kolejna wizyte.Aparat zostal zalozony bez zrobionych zdjec rentgenowskich i po kilku mieisacach zaczely mi wychodzic osemki.Cala szczeka mnie bolala i jak powiedzialam o tym ww opowiedziala " chciala Pani na szybko"!! Nic tylko kupe kasy ode mnie wyludzila , efectow leczenia zadnych. Wstyd przynosi dla innych ortodontow. Zenujacy poziom.

żałosna kobieta, moje leczenie u niej trwa już 3 lata chciałam zmienić ortodontke ale mama uważa że on jest okej. Nic tylko kase zdziera. ;x

kobieta brak słów, wyłudza kase, nie potrafi dobrać odpowiedniego leczenia

kobieta brak słów, wyłudza kase, nie potrafi dobrać odpowiedniego leczenia

wszystkim, ktorzy chca porady specjalisty ortodonty polecam rzeszow i sprawdzenie czy lekarz ma specjalizacje! przeszlem juz wiele z ta pania doktor. nie polecam!!!!!!! 3 lata leczenia, wydanie gory pieniedzy i zadnych ale to zadnych REZULTATOW!!!!!! Uwazajcie

przez nią nie mam zębów, jak był to były krzywe, teraz ich nie ma, zamiast kapusta mówię fafusta nic dodać nic UJąĆ po prostu super

Nigdy wiecej do tej pani nie poszłabym wiedzac jakim jest ortodonta jak i jej mąż. Moje peirwsze wizyty byly z jej strony pasmem klamstw byle by tylko wycaignąc ode mnie oraz mojej koelzanki pieniadze za wizyte ktora kilka lat temu rosla z miesiaca na miesiac o 10zł,w poczekali luzie skarzyli sie na nia ale wciaz wierzyłam że pomoże mi w moim problemie.Po pol roku nie było widac pozytywnych efektów a same szkody pekanie szkliwa na siłe zakladanie małego aparatu,bagatelizowanie problemow tego co pacjent mowi ostrzega a pozniej wypeiranie sie tego. Czasem mialam wrazenie ze ta pani ma skleroze.Nigdy wiecej zwlaszcza ze ortodonta ona jest chyba zaocznie zrobionym a nie pasjonata widocznie dla pieneidzy. Otrzegam!!