lekarz Urszula Knyszewska

Ta pani wykazała się brakiem kompetencji i wrażliwości ludzkiej przy opiece nad moim tata. Mój tata leżał w szpitalu koleinowym w Gdańsku przez dwa tygodnie i został wypisany z podejrzeniem raka. Przy wypisie zostaliśmy poinformowani, że tata ma przed sobą może 3 miesiące życia ale pani 'doktor' nie zdziwiła by się gdyby tata odszedł jeszcze tej nocy a już na pewno nie dożyje do biopsji, która miała się obyć za dwa tygodnie. Te słowa wywołały ogromny szok w całej naszej rodzinie. Szczególnie dotknęły moja mamę. Informacje, które otrzymywaliśmy od pani ...

Informacje, które otrzymywaliśmy od pani były sprzeczne a niektóre rzeczy porostu zostały niedopowiedziane.
Tata jest teraz w domu, jest pod opieka innego lekarza. W zeszłym tygodniu miał biopsje, mimo ze pani Urszula Knyszewszka nie przepisała mojemu tacie antybiotyków wymaganych przed takim zabiegiem. Ten błąd został naprawiony przez pracowników szpitala na Zaspie.
Mam tylko nadzieje ze pani nastawienie i podejście do pacjentów i ich rodzin kiedyś się zmieni.

Panią doktor Urszulę poznałam na oddziale przed trzema laty i dotąd wspominam Jej podejście do mnie, wielkiej panikary i boidudka:) Na uwagę i uznanie zasługuję Jej dokładność, pochylenie się nad pacjentem i dbałość o zrobienie wszystkich niezbędnych badań, za co dziś Jej bardzo dziękuję.