Gdynia

Stomatolog Gdynia lek. dent. Monika Chaba

Centrum Stomatologiczne BEAUTIFUL SMILE Monika Chaba
Unruga 39
81-181 Gdynia

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby.

Miła atmosfera, indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesne metody leczenia, szeroki pakiet usług, pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów, gwarancja trwałości (na lata), dzięki wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów i sprzętów, bardzo skuteczne i niemalże bezbolesne znieczulanie.

Korzystam od lat i polecam, bo to wykwalifikowany stomatolog, dla którego praca jest pasją.

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby.

Wolny termin: 23 Lip o 14:00. Sprawdź inny. # 2

Wolny termin: 24 Lip o 13:30. Sprawdź inny. # 3

Wolny termin: 24 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 4

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast zmieniliśmy lekarza (również z NFZ), który to od razu zaczął leczyć nasze dziecko.

Opinia dodana przez: Mariano
Wolny termin: 25 Lip o 09:00. Sprawdź inny. # 5
Stomatolog Gdynia lek. dent. Ewa Sochacka

ul. Świętojańska 95/1
81-384 Gdynia

Do Państwa Majkowskich trafiłam po przebytej rwie kulszowej, przed rozpoczęciem terapii za namową Pana Leszka zrobiłam rezonans. Okazało się, że mam wypuklinę i dwie przepukliny międzykręgowe w tym jedną operacyjną. Wcześniej lekarze(byłam u kilku)twierdzili na podstawie rtg (!)że to tylko wypuklina i nie skierowali mnie na żadne dodatkowe badania.Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Leszka wiem co mi jest i czekam na operację. Jestem po 5 wizytach u Państwa Majkowskich, czuję się dużo lepiej, prawie wcale nie dokuczają mi bóle, a wcześniej nie było dnia, żebym ich nie odczuwała. W gabinecie Państwa Majkowskich panuje sympatyczna, rodzinna atmosfera. Pani Hania i Pan Leszek to cudowne osoby, bardzo kompetentni, ale też przemili i z poczuciem humoru.Polecam na 100%!!
Wdzięczna pacjentka z Olsztyna

Gabinet Okulistyczny
Gdynia ul.Sląska 35-37
81-310 Gdynia

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.

Opinia dodana przez: Joanna

ul. Wrocławska
Gdynia

Mądry, wszechstronny lekarz z sercem i klasą. Leczy człowieka, jako całość. Trafiłem z polecenia przyjaciół, którzy całą rodziną leczą się u pani Moniki. Dostałem się do programu leczenia cholesterolu i mam najlepsze od lat wyniki., mimo że zawsze były fatalne. Mogłem skorzystać że szkolenia, moja żona nauczyła się nowych przepisów, w końcu uwierzyłem że trzeci zawał już nigdy nie nastąpi i stan oczu mi sie bardzo poprawil. I cukrzyca też zrobiła się łagodna jak baranek. Tylko pani z rejestracji mogłaby zrobić więcej miejsc w kalendarzu.

Medycyna estetyczna Gdynia dr Magdalena Łuczak

dr Magdalena Łuczak

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Przychodnia Specjalistyczna Laguna Medical Gdynia
plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

Prawdziwy profesjonalista. Swoją pracę wykonuje z niewiarygodną precyzją i rzetelnością. Każdą wizytę miło wspominam jak i cała moja rodzina. Zawsze kulturalny i pełen pogody ducha. Gdyby więcej było takich stomatologów na świecie zanikłaby dentofobia.

Opinia dodana przez: Alan