lekarz Urszula Konopińska

3,7

Pani doktor jest bardzo dokładna i sumienna. Tłumaczy przyczyny chorób, jasno przedstawia proces leczenia, wysyła na dodatkowe badania. Szuka różnych metod leczenia i wspomagania odporności. Nie faszeruje dziecka od razu antybiotykami, ale też nie zwleka gdy są potrzebne. Leczę u Pani doktor synków i jestem bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Bardzo uprzejma osoba, ktora dokladnie osluchala synka, poswiecila nam duzo uwagi i dokladnie tlumaczyla w jaki sposob dawkowac dziecku leki. Polecam

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Pani doktor bardzo nieuprzejma, nie polecam, bardzo przedmiotowo potraktowane dziecko, o sobie nie wspominam. Zero jakiegokolwiek podejścia do dziecka. Nigdy więcej.