Lekarze Tarnów

Protetyk, Stomatolog

GABINET STOMATOLOGICZNY
ul. Krakowska 46
33-100 Tarnów

Sprostowanie do wpisu z dnia 20.02.2021. Chciałem serdecznie przeprosić za pomyłkowy wpis który miał trafić na inne konto.Przez przypadek mógł wyrządzić krzywdę niewinnej osobie. /Podobieństwo nazwisk/ Gabinet Pani doktor Kociszewskiej od lat cieszy się nieskazitelną opinią z powodu profesjonalnej i bardzo miłej obsługi. Jeszcze raz bardzo przepraszam.

dr Agata Oskwarek

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Owszem trzeba przyznać ze Pani Dr się zna na rzeczy i ma doświadczenie, ale niestety nie ma cierpliwości do dzieci, a szkoda.
Opinia dodana przez: małgorzata

lekarz Małgorzata Barnaś

Lekarz rodzinny, Pediatra

Hibnera 11a
33-101 Tarnów

Bardzo dobre i profesjonalnie odejście do pacjenta zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Polecam z czystym sumieniem!! Od lat leczę dwójkę dzieci i nigdy nie zawiodłam się na wiedzy Pani doktor.❤️
Dawno nie spotkałam stomatologa o tak znikomej wiedzy medycznej. Przychodząc z bólem zęba w ciąży nie dość że nie pomogła to zasugerowała jego usunięcie, antybiotykoterapię i płyn do płukania a na moje pytania czy wymienione sposoby są bezpieczne dla kobiet w ciąży - odpowiadała że nie wie i żebym się zapytała swojej ginekolog. Wciskając płyn to płukania kazała poczytać ulotkę. Zasugerowałam wykonanie RTG żeby znaleźć przyczynę bólu to odpowiedziała że ...
Opinia dodana przez: Pacjentka
Lekarz godny polecenia,super opieka nad pacjentem,bardzo uprzejmy,operacje zrobił mi na najwyższym poziomie,jelsi chodzi o operacje biodra najlepszy lekarz w Tarnowie,naprawdę zawdzięczam mu zdrowie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jan Michalski

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Po horendalnie długim czasie oczekiwania w kolejce (normą jest ok. 2 godz. opóźnienia) nie mogę się dowiedzieć nic o rokowaniach dot. mojej mocno opuchniętej nogi po operacji, nie są zlecone żadne konkretne ćwiczenia (rehabilitanci będą wiedzieli) albo 'proszę sobie poszukać w internecie ', nie dostaję leków przeciwobrzękowych czy przeciwbólowych. Generalnie to moja wina, że z nogą jest inaczej niż norma przewiduje i mam się tym zająć sama najlepiej odpłatnie.

lek. dent. Iwona Sadłoń

ulica Babiego Lata 7
33-100 Tarnów

Niewątpliwie najlepszy dentysta w Tarnowie ! Wspaniałe podejście do pacjenta z ogromnym sercem, empatią ,duzą wiedzą i doświadczeniem 😍😍😍Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Małgorzata Curyło

Neurolog

Szpital Specj.im.Św. Łukasza
33-100 Tarnów

Godna polecenia wizyta, zostałam wysłuchana bez pośpiechu, zbadana i wyszłam z informacją co dalej. Renata
Świetny specjalista. Wyleczył mnie z poważnej choroby. Niestety zapracowany więc czas oczekiwania jest długi.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Lidia Jantas

Wenerolog, Dermatolog

curie-skłodowskiej
33-100 Tarnów

Bardzo polecam tą Panią dermatolog, uprzejma, zawsze przyjmie i dobrze doradzi ;).

lekarz Bożena Jaglarz

Internista, Endokrynolog

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu pacjentowi, potrafi wytłumaczyć, myśle ze jest godna polecenia.

Violetta Gut

Pulmonolog

Centermed
Tarnów, ul. Skargi
33-100 Tarnów

Panią doktor nie polecam, moim zdaniem nie powinna pracować jako lekarz, ponieważ odmówiła wizytę pacjenta, który wymagał konsultacji pulmonologicznej , stwierdzając że jest lekarzem nie kompetentnym w tej dziedzinie. Zupełnie ta sytuacja jest niezrozumiała ponieważ pacjenta nie widziała, historii choroby nie zna, a pani w rejestracji udzieliła informacji , że pani doktor leczy tylko pacjentów do 60 roku życia. To gdzie jest PRZYSIĘGA HIPOKRATESA się pytam ?????
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Beata Turzańska

Reumatolog

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Znany lekarz specjalista reumatolog z Tarnowa. Bardzo kompetentna, uprzejma i bardzo miła Pani Doktor. Prowadzi mnie w leczeniu ZZSK od 6 lat. Zastosowane przez Panią Doktor leki pomagają mi zmagać się z tą nieuleczalną chorobą autoimmunologiczną. Jest lekarzem godnym zaufania i polecenia. Doktor Beata Turzańska przyjmuje prywatnie i na Fundusz Zdrowia. Polecam Wszystkim pacjentom reumatologicznym.
Opinia dodana przez: Grzegorz Sz.

lekarz Barbara Hycnar

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Trochę wyniosła, sprawiająca wrażenie niedostępnej ale ogólnie niezły lekarz.

lekarz Piotr Kotecki

Cytolog, Ginekolog

Bema 4-8/10 (przy Urzędzie Pracy)
33-100 Tarnów

Nie polecam tego lekarza. Na wizytach prywatnych do rany przyłóż, po czym w szpitalu zmiana o 180 stopni. Lekarz nie miły, arogancki, źle traktuje pacjentki. Niech nie zmylą same pozytywne opinie o nim , po pierwszej wizycie prywatnej też taką wystawiłam. Prowadził całą moją ciążę, słabo tłumaczyl wyniki badań. Po porodzie z komplikacjami ktory odbierał nie powiedział nawet jak dzidzius był owinięty pępowiną, musiałam prosić innych lekarzy o informację. Gdy ...
Opinia dodana przez: D.

lekarz Oskar Gajecki

Psychiatra

triada
Tarnów

Trafiłam do pana doktora w ciężkim okresie mojego życia. Po śmierci mojej babci, której Ostatnie życzenie było to żebym poszła do lekarza. Byłam w ciężkim stanie psychicznym poszłam do lekarza prywatnie w bardzo ciężkim bólem głowy. Jako młoda osoba nie wiedziałam, że osoba która umiera ma zaburzenie funkcji poznawczych i mówi od rzeczy, ale spełniłam prośbę babci dla własnego bezpieczeństwa udałam się czy nie mam jakiś urojeń. Całe szczęście okazało ...

lekarz Agnieszka Witkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

SPGZOZ Pleśna, Lichwin, Rzuchowa
33-114 Tarnów

Stanowczo odradzam wizyty u Pani doktor, chyba ze chce się usłyszeć „teraz wszyscy kaszlą” oraz na kolejnej wizycie „No to już nie wiem co Pani jest” na wszystko najlepszy antybiotyk pomimo braku wskazania. Odmowa skierowania do specjalisty „teraz to się napewno Pani nie dostanie”. Radzę omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Halina Armatys

Internista, Lekarz rodzinny

Murarska 10B
33100 Tarnów

Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat i jej opiekę lekarską oceniam bardzo dobrze. Jak u każdej osoby podchodzącej z sercem do swojej pracy,i z racji możliwego przemęczenia, i z racji wieku mogło jej się zdarzyć bardzo zasadnicze podejście do pacjentki, ale na pewno wynikało to z procedur i było to efektem troski. Stąd frustracyjne, publiczne wpisy uznaję w tym przypadku za bardzo krzywdzące.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Adam Gomółka

VITADENT
Bernardyńska 2

Wszystko super polecam polecam

lekarz Maria Skrabacz-Poręba

Lekarz medycyny pracy

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Pani Doktor jest bardzo miła, uprzejma, fachowa, zaangażowana,zawsze wysłucha, wytłumaczy. Polecam z całego serca!! :-)
Opinia dodana przez: Asia