Lekarze Tarnów

Psychiatra

Gabinet prywatny
Tarnów, ul. Kościuszki 35 , I piętro
Tarnów

Jestem wymagająca. Oddalona. Zdystansowana. Mało komu udaje się nawiązać ze mną kontakt i sprawić, by trwał on dłużej niż pięć minut. W przypadku doktora Bardela wszystkie moje zahamowania zniknęły. Jest to człowiek tak empatyczny i tak mądry, że słowa, nawet te najbardziej nieprzyjemne, same płyną. Nigdy wcześniej nie napotkałam osoby, która podchodziłaby do pacjenta z takim zrozumieniem, otwartością, tolerancją.. Tutaj są kompetencje, jest wiedza, ale wszystko podparte jest jednocześnie cierpliwością ...
Opinia dodana przez: haaltia

lek. dent. Halina Głowacka

Protetyk, Stomatolog

al. Czerwonych Klonów 3/2
33-101 Tarnów

Oczywiście jestem na tak :) Pani Doktor ujęła mnie tym, że nie tylko chce leczyć zęby, ale dba również o profilaktykę, która jak podkreśla jest bardzo ważna. Pozdrowienia dla Pani Doktor Halinki i naszej Pani Elżbietki higienistki.
Opinia dodana przez: Joanna

Piotr Barnaś

Neurochirurg

szpital wojewódzki Tarnów
Tarnów

Bardzo dobry lekarz, pomocny kieruje na badania, szczegółowo tłumaczy chorobę, niezwykle uprzejmy, polecam
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Janusz Swarowski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Słowackiego 11
33-100 Tarnów

Bardzo brakuje tego niezwykłego lekarza w Rejonie V w Tarnowie.Trudno będzie go zastąpić.Lekarz o ogromnej wiedzy i rzetelnym podejściu do pacjenta.Liczę na szybki Pana powrót do zdrowia Panie Doktorze

lekarz Bartłomiej Plewniak

Prywatny Gabinet Lekarski
Sowińskiego 10 lok. 2
33-100 Tarnów

ZGADZAM SIE Z TYMI OPINIAMI DOSTALISMY DUŻA POMOC I ZROZUMIENIEJESTEM ZONĄ PACJENTAI SAMA NIE DAŁABYM SOBIE RADY

lekarz Adam Dorosz

Konarskiego 11
33-100 Tarnów

Śmierć zawsze przychodzi nie w porę, ale zawsze wtedy gdy się jej nie spodziewasz!!! Niestety odszedł od nas wspaniały lekarz ale " Są chwile i ludzie,których się nie zapomina" Widocznie "BÓG TAK CHCIAŁ"

lek. med. Elżbieta Bartnik-Ożga

Internista, Reumatolog

ulica Bema 5
33-100 Tarnów

To jest bardzo dobra specjalistka , uwaga jaka poświęca nam pani doktor od samego początku robi na nas dobre wrażenie a w momencie przeprowadzania czynnosci lekarskich czuje sie że jestesmy u specjalisty, dokładnośc badań wręcz troskliwość daje nam chwilami uczucie ustępowania dolegliwości. Przez kilkadziesiąt minut spedzonych w gabinecie ani razu Pani doktor nie da nam odczuć zniecierpliwienia naszymi pytaniami itp. wręcz przeciwnie to Pani doktor jest bardzo skrupulatna przeprowadzając z ...
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Wiesław Pachowicz

Psychiatra

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

wysokiej klasy specjalista leczylam sie u niego i bardzo mi pomogl to prawda ze nie koncetruje sie na uprzejmosciach ale na chorobie pacjeta i jest skuteczny w dobraniu lekow ,szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Zbigniew Martyka

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Wiem, że tu powinno się opiniować lekarza, ale wybaczcie odstępstwo. Gościu anonimowy z 18.05.2012. - Ty może nie masz nerwicy, ale mózg do wymiany na pewno. Tylko gdzie teraz ten osioł z którym się zamieniłeś.
Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Mieczysław Nowakowski

Laryngolog

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Do Pana Doktora trafiłam przypadkiem bo potrzebny był laryngolog dla dziecka na już i jestem pod wrażeniem jasności umysłu i wiedzy . Wszystkie diagnozy się sprawdziły i wyjaśniły rzeczy ,które były niewiadomego pochodzenia . Lekarz ma świetne podejście do dzieci , słucha co się do niego mówi i wyciąga wnioski ,wizyta trwa tyle aby wyjaśnić pacjentowi jego chorobę i zastosowane leczenie. (wiec zależy od inteligencji pacjenta) Świetny lekarz ,który ma ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Barbara Jakubowska-Drwal

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

nie znam pani doktor ale po tylu pozytywnych opiniach ide do niej z pelnym zaufaniem widze ze jest cenionym lekarzem

lekarz Wacław Kisiel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Legionów 9
33-100 Tarnów

Bardzo konkretny , poświęca pacjentowi dużo czasu, trafne diagnozy, miły, grzeczny. Szczerze polecam.

lekarz Teresa Szklany

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

polecam ja jak i żona, pełen profesjonalizm. Marek & Agnieszka W.

Teresa Flis

Starodąbrowska 11 lok. 6
33-100 Tarnów

Od 25 lat jestem pod opieką Pani doktor. Zawsze profesjonalna, miła i punktualna. Polecam z serca i dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: paweł

Jacek Toboła

Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
33-100 Tarnów

Wybralam sie do Pana doktora po rekomendacji znajomej. I to byla najgorsza decyzja w zyciu. Zeby wyleczone nieprawidlowo, po kanalowym leczeniu zrobila mi sie ropa pod zebem. Inny zab wypelnieniony nieszczelne. Za naprawienie szkod musialam zaplacic ponad 1000zl. A dentystka ktora leczyla moje zeby po Panu Jacku T. byla w szoku.

dr n. med. Piotr Janosz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Pan Doktor to przecudowny człowiek i lekarz,do kazdego pacjenta podchodzi indywidualne jest bardzo uprzejmy i rzetelny.Ma bardzo fachową wiedze.Polecam Pana Doktora z Calego serca i oby takich lekarzy bylo wiecej.Dziekuje Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Tomasz Łogin

Urolog

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Witam Was Panowie. Piszę do Was, aby Was przekonać do tego, abyście nie bali się przebadać i nie mieli żadnych kompleksów żeby znaleźć się w gabinecie urologicznym. (Oczywiście u Pana Doktora Tomasza Łogina) świetny specjalista, ale o tym za chwile. Mam 26 lat jestem młodym mężczyzna tryskającym życiem i energią. Pisze do Was wszystkich młodych facetów ponieważ może po moim poście, opinii przekonacie się, aby jednak się przełamać i umówić ...

lekarz Maciej Żabówka

Kardiolog

Centrum Diagnostyczno Kliniczne
ul. Lwowska 197
33-100 Tarnów

Jako kardiolog Ok ale nie polecam leczyć się u tego Pana na nadciśnienie w moim przypadku zupełnie nie trafił z lekami . Pomogła mi Pani Dr. Patrycja KOSIŃSKA.

dr Piotr Skrobisz

Chirurg dziecięcy

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11
33-100 Tarnów

Świetny fachowiec. Zabieg przeprowadzony szybko i sprawnie. Lekarz godny zaufania, objaśnia przyczyny i konsekwencje przeprowadzonego zabiegu. Miły, serdeczny człowiek. Super podejście do małego pacjenta. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Wiesława Zieńczuk

al. Solidarności 29
33-100 Tarnów

zawsze jak mam problem z oczkami mojego dziecka idę do pani Z.Mój synek jest niepełnosprawny boi się lekarzy ponieażczęsto musiał byc w szpitalu. Pani doktor zawsze była miła cierpliwie tłumaczyła dziecku co będzie się działo. Polecam ją z czystym sumieniem szczególnie jak macie problem z dziećmi. Nawet gdy nie byłam zarejestrowana przyjęła nas bez problemu