dr n. med. Piotr Janosz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pan Doktor to przecudowny człowiek i lekarz,do kazdego pacjenta podchodzi indywidualne jest bardzo uprzejmy i rzetelny.Ma bardzo fachową wiedze.Polecam Pana Doktora z Calego serca i oby takich lekarzy bylo wiecej.Dziekuje Panie Doktorze

Pan Doktor to przecudowny człowiek

Drugiego takiego lekarza nie spotkałam na swojej drodze. Pan doktor jest wspaniałym specjalista który bardzo interesuje się swoimi pacjentkami i nigdy nie pozostawia ich samych w potrzebie. Prowadził moja ciąże która początkowo przebiegała prawidłowo bez żadnych komplikacji. Tuż przy końcu ciąży gdyby nie szybka reakcja Pana doktora to mogłoby się skończyć tragicznie. Jestem bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie żeby druga ciąże mógł prowadzić inny lekarz

Wspaniały, rewelacyjny lekarz. Prowadził moja ciąże bliźniacza! Wszystko bez zastrzeżeń! Polecam z całego serca. Długi czasem czas oczekiwania na wizytę spowodowany jest indywidualnym podejściem do każdej pacjentki, nigdy się nie spieszy, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i przede wszystkich dokładnie zbada. Polecam z całego serca!

Bardzo dobry lekarz. Rzetelnie podchodzi do pacjenta i miły bardzo pomógł mi przy porodzie i może dzięki niemu moja córeczka żyje:) Polecam i wydaje mi się że warto wydać te niestety nie małe pieniążki na wizytę.

Pan doktor wytłumaczył dokładnie wszystko. Był uprzejmy

Pan doktor wytłumaczył dokładnie wszystko. Był uprzejmy

pewnie nie jest idealny, ale nie znam lepszego ginekologa poloznika

pewnie nie jest idealny, ale nie znam lepszego ginekologa poloznika

Dr.Piotr Janosz to prawdziwy profesjonalista a przy tym ciepły i kompetentny lekarz.Jestem jego pacjentka od 10 lat,wyp[rowadził mnie z najgorszej diagnozy,za co jestem mu b.wdzieczna.

Jest świetnym lekarzem, poleciła bym go kazdemu.

Jest świetnym lekarzem, poleciła bym go kazdemu.

Kobieto znajdz jakis mocny twardy mur,wez rozbieg i walnij z całej siły...i nie marnuj mu wiecej czasu swoimi wizytami.