dr n. med. Piotr Janosz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wspaniały człowiek, lekarz z powołania jestem jego pacjentką polecam i zostanę wierna do końca.Serdecznie pozdrawiam.

bardzo się zawiodłam, owszem na początku wydawał się znakomitym lekarzem, ale jest bardzo niekompetentny, stwierdził u mnie raka jajnika, po czym udając się do innego lekarza okazało się że w ogóle nie ma mowy jakiejkolwiek zmianie i dzięki Bogu nic mi nie jest. tragedia!! nie polecam nikomu ani tego lekarza, ani tego co przeżyłam.

Poraz piewszy spotkałam sie z Panem dr Janoszem w szpitalu podczas porodu, wywarł na mnie ogromne wrazenie, miły kulturalny, profesjonalne podejscie do pacjenetek, bardzo taktowny, dzieki niemu mam piekna zdrowa corecze. Zawdzieczam panu Dr zdrowie i zycie moje i dziecka. Bardzo miło rowniez wspominam juz pobyt wszpitalu po porodzie Pan doktor zawsze posiwiecał pacjentkom duzo czasu, wyrozniał sie wsrod innych lekazy niesamowitym indywidulanym podejsciem do kazdej pacjentki, co niestety jest zadkoscia oraz duzym doswiadczeniem.... serdecznie polecam Pana dr Janosza bo takich lekazy jest nie wiele....mam ogromny dłog wdziecznosci za wszystko ...

serdecznie polecam Pana dr Janosza bo takich lekazy jest nie wiele....mam ogromny dłog wdziecznosci za wszystko co dla nas zrobił.

to nie jest bardzo dobry lekarz, czasem miły,a czasami wcale nie, kiedy nie zna odpowiedzi na trudne pytania robi sie arogancki i patrzy na zegarek, wiedzę lekarską ma powierzchowną i zna się tylko na podstawowych zagadnieniach, lepiej nie chodzić do niego jak się ma jakiś poważny problem.

uwazalam tego czlowieka po 2 pierwszych wizytach za najlepszego bylo bardzo delikatny stwierdzil u mnie chorobe(policystycznych jajnikow) czyli ze nie moge miec dzieci ale mozna walczyc jeszcze z tym... coz walcze juz rok i co do niego pojde wypisuje mi kolejne recepty zero badan zadnego usg poprostu nic!!!! brak powolania do tego zawodu!!!!!!!!

Bardzo uprzejmy,ma naturalne podejście do pacjentek,bardzo kompetentny,przede wszystkim leczy a nie prowadzi doświadczeń na pacjentkach,dla mnie lekarz godny polecenia innym pacjentkom.

Doskonały Lekarz i co jest fenomenem - również fantastyczny człowiek. Polecam każdemu z czystym sercem. Zaangażowany w pacjenta, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie.Jedyny minus to Pani w recepcji. Oczekując na wizyte byłam zmuszona wysłuchiwać nagannego zachowania pracownicy która wiecznie "bekała", a od historii ubarwionych przekleństwami uszy puchły.Polecam doktora 100%.

Polecam naprawdę każdej Pani, zwłaszcza tym wstydliwym, bardzo, bardzo miły, uprzejmy, kompetentny, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, pierwszy raz w życiu spotkałam się z kimś tak odpowiednim do tego co robi, jestem w szoku po prostu. POZYTYWNYM szoku. Wizyta na tanio, ale na każdej robi USG - nie tylko ciąży i wszelkie potrzebne badania. Nigdy nie pójde do żadnego innego ginekologa.

Nigdy nie pójde do żadnego innego ginekologa.

Dysponuje ogromną wiedzą, jest cierpliwy, odpowie na każde pytanie, ma wysokie kompetencje interpersonalne. Bardzo przyjazna pacjentom dusza :)

Jestem w ciąży, którą prowadzi Pan Doktor Janosz. Mam do niego pełne zaufanie. Mam nadzieję, że doprowadzi mnie do szczęśliwego rozwiązania.