Ginekolog Położnik Tarnów

lekarz Grzegorz Kowalewski

33-100 Tarnów

Polecam Dr Kowalewskiego wszystkim przyszłym niezdecydowanym mamom.Bardzo miły i uprzejmy ,osobiście do niego chodzę z drugą już ciążą i na pewno nie zamieniłabym lekarza.Świetny specjalista.

33-100 Tarnów

Całym sercem polecam tego lekarza. Miły, uprzejmy, sympatyczny a przede wszystkim skuteczny! Dobry diagnosta. Na prawdę warto

Opinia dodana przez: Teresa

Prywatny Gabinet Lekarski
Sowińskiego 10 lok. 2
33-100 Tarnów

Witam czy ktoś wie w jakich godzinach i kiedy przyjmuje pani doktor w Tarnowie na krakowskiej? Bardzo prosze o jakieś informacjie

Opinia dodana przez: Sara

Ordonówny 7
33-100 Tarnów

Bardzo dobry i miły lekarz. W razie wątpliwości tłumaczy wszystko, jest cierpliwy, nie zbywa krótkimi odpowiedziami. Polecam.

33-100 Tarnów

dobry lekarz, małomówny ale konkretny, miły i uprzejmy, prowadził obie moje ciąże i był przy obu porodach. Polecam

Jagiełły 179
33-100 Tarnów

Korzystam z usług Pana Patrońskiego juz kilka lat i jestem zadowolona. Pan doktor reaguje na każde zgłaszane przeze mnie objawy, poświęca uwagę, zleca potrzebną diagnostykę. Jest uprzejmy, delikatny, bezpośredni a przy tym wszystkim taktowny i myślę - kompetentny. Polecam!

Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Piotr Janosz

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Bardzo dobry lekarz. Rzetelnie podchodzi do pacjenta i miły bardzo pomógł mi przy porodzie i może dzięki niemu moja córeczka żyje:)
Polecam i wydaje mi się że warto wydać te niestety nie małe pieniążki na wizytę.

lekarz Wojciech Dzierwa

33-100 Tarnów

najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam, ze względu na mój młody wiek inni lekarze zbywali moje problemy mówiąc że to normalne a dopiero Pan Doktor zlecił mi wszystkie kompleksowe badania i wykrył Zespół Policystycznych jajników i zlecił odpowiednie leczenie. Bardzo dobry specjalista szkoda że takich jak Pan Doktor jest naprawdę mało. Bardzo gorąco POLECAM

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Karol Włodarczyk

Seksuolog, Ginekolog położnik

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, naprawdę polecam wszystkim kobietom które mają jakiekolwiek problemy z zajściem czy utrzymaniem ciąży. Po 2 poronieniach trafiłam właśnie do dr Włodarczyka, który bardzo dokładnie przebadał i przeanalizował mój problem i dosłownie po paru wizytach i kilku badaniach zaszłam szczęśliwie w ciążę, jestem w 8 miesiącu, dzidzi kopie a ja czuję się świetnie. Bardzo bardzo polecam, jeśli szukasz naprawdę dobrego lekarza. Dr Włodarczyk posiada ogromną wiedzę, jest kompetentny, bardzo miły i ma wspaniałe podejście do pacjentki.

lekarz Hanna Felis-Zyguła

ulica Kasprowicza 39
33-100 Tarnów

godna polecenia lekarka, miła dobrze wszystko tłumaczy, fachowe podejście. Mimo że była na urlopie prosiła o wiadomość jak udał się poród. Polecam!!

Opinia dodana przez: Katarzyna