lek. dent. Anna Hajduk-Waliłko

Bardzo życzliwa osoba, która pomogła mi w trudnej sytuacji. Potrzebowałem pilnej pomocy i szybko ją otrzymałem. Generalnie źle wspominam wizyty u dentystów. Jednak pani Anna jest bardzo spokojna i wyrozumiała. Bardzo polecam!

Bardzo miła i bardzo dokładna .Wszystkie zęby , ktòre robiła wyglądają estetycznie . Polecam wszystkim, ktòrży szukają rzetelnego dentysty.

Zgodnie z zapowiedzią wystawiam moją końcową opinię na temat kompetencji Pani Hajduk-Waliłko. Polecam wszystkim bez chwili zawahania! Rewelacyjna stomatolog. Zęby mam już wyleczone, osad i kamień nazębny pięknie usunięty. Nie pozostało mi już nic innego jak tylko się uśmiechać od ucha do ucha. Wszystko w rewelacyjnej atmosferze, delikatnie i co ważne za bardzo przystępną cenę. Jeszcze raz polecam i dziękuję Pani za wszystko. Pozdrawiam.

Pierwszy raz wystawiam opinię jakiemukolwiek stomatologowi. Przyczyna jest prosta, nigdy żadnej wizyty nie wspominałem zbyt przyjemnie i raczej wolałem o niej jak najszybciej zapomnieć. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Dla mnie osobiście jest to przełom bo może w końcu dzięki Pani stomatolog doprowadzę swoje uzębienie do porządku. Jeżeli chodzi o warsztat to doktor jest fenomenalna. Bardzo delikatna ale zdecydowana i konkretna. Widać, że wie co robi. Jeśli chodzi o zęby to jestem na tym punkcie bardzo przewrażliwiony więc wiem co mówię. Już na pierwszej wizycie jedynka oraz dwójka zostały należycie zrobione, a partactwo poprzedników poszło w niepamięć i to wszystko podczas sprawnego, bezbolesnego zabiegu przeprowadzonego w miłej atmosferze. Sam gabinet przyjemny, czysty oraz nowoczesny i sprawia wrażenie bardzo dobrze wyposażonego. A napisałem "sprawia wrażenie" ponieważ specjalistą nie jestem i nie wiem co stricte powinno się tam znajdować więc z góry proszę mnie nie łapać za słówka. Póki co dopiero zaczynam leczenie u Pani Hajduk-Waliłko ale już wiem i przede wszystkim widzę po pierwszych wyleczonych zębach, że to jest to. Postaram się dodać jeszcze jedną opinię po doprowadzeniu do porządku reszty zębów. Na chwilę obecną zdecydowanie polecam i jestem pełen optymizmu, że tak już zostanie.

Bardzo sympatyczna, serdeczna osoba,profesjonalna w każdym calu,uratowała mi kilka zębów i do tego tak poprawiła przednie zęby robione wcześniej przez innych dentystów, że pierwszy raz jestem mega zadowolona ze swojego uśmiechu,artystycznie!

Doskonały stomatolog. Świetny kontakt z pacjentem, kompetencja i bardzo dobre efekty leczenia. Pani Doktor jest tak delikatna że nie wiedziałem kiedy odbudowała mi zęba. Wszystko bezboleśnie plan leczenia podany z różnymi wariantami więc bez niespodzianek. Cała diagnostyka na miejscu przy fotelu rtg - zdjęcie zęba na laptopie więc się nie biega po kilka razy .Polecam i bardzo dziękuję Pani Doktor ,

Stomatolog z klasą. Zaangażowana w to co robi. Dbająca o komfort pacjenta. Cierpliwa, delikatna a przede wszystkim pełen profesjonalizm .

Byłem już jakiś czas temu u Pani doktor i gorąco polecam. Pani doktor bardzo miła i profesjonalna, uratowała mi dwa zęby,które ponoć nadawały się już tylko do usunięcia. Gorąco polecam.

Leczenie zębów nigdy nie było dla mnie przyjemnością do chwili kiedy to trafiłam na Panią Doktor . Miła , serdeczna . Wspaniały , świetnie wyposażony gabinet w Rzuchowej . Wszystko w sumie powoduje , że tego lekarza i ten gabinet polecam z czystym sumieniem .