Stomatolog Tarnów

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

Pan Doktor wyrywał mi górną czwórkę.Zrobił to w sposób profesjonalny, ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Dziękuję bardzo.Jestem wdzięczna bo każde rwanie wiąże się u mnie z wielkim stresem ze względu na komplikacje , które zawsze miałam.Polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora Piotrusia:)
Opinia dodana przez: Danuta Ż

ul. Gumniska 14
33-100 Tarnów

Pierwszy raz wystawiam opinię jakiemukolwiek stomatologowi. Przyczyna jest prosta, nigdy żadnej wizyty nie wspominałem zbyt przyjemnie i raczej wolałem o niej jak najszybciej zapomnieć. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Dla mnie osobiście jest to przełom bo może w końcu dzięki Pani stomatolog doprowadzę swoje uzębienie do porządku. Jeżeli chodzi o warsztat to doktor jest fenomenalna. Bardzo delikatna ale zdecydowana i konkretna. Widać, że wie co robi. Jeśli chodzi o ...
Opinia dodana przez: Marcin

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Bardzo uprzejma P. Doktor, przykłada się do każdego zabiegu dba o to by były najmniej inwazyjne. Chodziłam wcześniej do wielu stomatologów p.Doktor poświeciła mojemu uzębieniu najwięcej uwagi i czasu.
Zdecydowanie polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne UNO-MED
ulica Gumniska 11
33-100 Tarnów

Najlepsza Pani doktor stomatolog pod słońcem, pełen profesjonalizm, nic dodać cóż ująć ;-) Polecam na przyszłość, lepszej nie znajdziecie :)
Opinia dodana przez: Łukasz G..........

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, cierpliwy. Prawdziwy fachowiec, zna się na rzeczy. Dentysta z powołania. Polecam wszystkim.

Gabinet Stomatologiczny
Zaczarnia 153b
Tarnów

Pani Doktor Aleksandra Jurek to osobo ANIOŁ jest świetna niechodziłam do Dentysty 9 lat strach i paraliż mnie ogarniał.Chodziła do pani Jurek na fundusz z dziećmi i tak sie stało ze ja wylądowałam na fotelu ale nie żałuje .!!!!!!! Super dentystka kobieta profesjonalnie podchodzi do sprawy spyta wypyta i strachu niema Naprawdę POLECAM Ceny prywatnie superrrrr Na fundusz kierować sie na Narutowicza 'Oftaldent' sami zobaczycie

Gabinet Stomatologiczny Dentohouse
Zarzyckiego 23/5a
33-101 Tarnów

Nie tylko profesjonalne ale i ludzkie podejście z poważaniem Monika stelmach

Filia wyjazdowa Tarnów-Mościce
Kwiatkowskiego 8
33-101 Tarnów

Świetna Pani stomatolog. Zawsze wychodzę od niej zadowolona. Gorąco polecam :):):):):):):):):):):):):)
Opinia dodana przez: kaka

Miejskie Centrum Stomatologiczne
Chemiczna 12
33-100 Tarnów

Według mnie najlepszy lekarz w Tarnowie pod względem profesjonalizmu jak i podejścia do pacjenta . Mega dentystka .
Opinia dodana przez: Bogdan Smoleń

ulica Bema 5
33-100 Tarnów

Bardzo miła osoba, gabinecie czysto, sterylnie. Podejście bardzo profesjonalne. Ta Pani zna sie na rzeczy i widać, ze lubi swoja prace. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

Stomatolodzy w Tarnowie