lek. dent. Piotr Kupiec

Z całego serca polecam Pana doktora . Panicznie boję się dentysty , jednak u Pana doktora dzięki jego perfekcji strach mija . Zabieg wyrwania zęba przeprowadzony perfekcyjnie , przygotowanie do założenia implanta również . Prawdziwy lekarz z powołania , otwarty na ludzi , miły , kompetentny a przy tym profesjonalistą ., Słucha ,tłumaczy, nie zbywa pacjenta , w pracy daje z siebie wszystko . Polecam 😎

Z całego serca polecam Pana doktora .

Trafiłem do doktora z polecenia. Robił zabieg wsczepienia 3 implantów zębowych. Bardzo dokładnie objaśnił na czym zabieg będzie polegał. Przez cały okres leczenia na bieżąco interesował się stanem zdrowia. Czułem się bezpiecznie i pewnie. Zabieg zupełnie bezbolesny. Szczerze polecam lekarza!

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Przeprowadzal u mnie zabieg regeneracji kosci prad usuniecia coworker pod implanty. Naprawde nie spodziewalam sie az takiego profesjonalizmu. Przede wszystkim Pan doktor slucha pacjenta I jest niesamowicie uprzejmy czego niestety w dzisiejszych czasach bardzo brakuje. Bede kontynuowac leczenie u Pana doktora Dlatego ze wiem ze jestem w Dobry h rekach.

Pełny profesjonalizm i zaangażowanie ze strony lekarza. Dużo poświęca czasu dla pacjenta, tłumaczy i podchodzi indywidualnie do każdego przypadku. Sprawna ręka jeśli chodzi o usuwanie. Polecam przy ósemkach :)

Także serdecznie polecam Pana Doktora! Usuwałam ósemki i prywatnie i na NFZ--w obu przypadkach wizyta przebiegła szybko (ok 15min) i bezproblemowo. Jeśli ktoś obawia się zabiegu usuwania zębów- przy Panu Doktorze nie ma czego :)

Także serdecznie polecam Pana Doktora!

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem! Pierwszy raz miałam wyrywanego zęba (osemke). Pan doktor cały zabieg przeprowadzil w 15 min (samo wyrwanie trwało parę senkud) ! Jestem bardzo zadowolona ,ponieważ za nim weszlam do gabinetu stresowalam się ogromnie. Pan doktor bardzo miły , wyrozumialy i zna się na rzeczy. Polecam jeszcze raz !

Pan Doktor wyrywał mi górną czwórkę.Zrobił to w sposób profesjonalny, ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Dziękuję bardzo.Jestem wdzięczna bo każde rwanie wiąże się u mnie z wielkim stresem ze względu na komplikacje , które zawsze miałam.Polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora Piotrusia:)

Pan doktor na medal. Uprzejmy i kompetentny. Słucha pacjenta i spokojnie podchodzi do zabiegów. Polecam!

Wspaniały dentysta inteligentny ze wspanialym podejsciem do pacjenta pelen szacunek dobry czlowiek dobra dusza

Polecam Doktora, świetna ręka, zostałam skierowana innego gabinetu, doktor zgodził się mnie przyjąć, do wyrwania dwa ogromne zęby, troszkę piekło przy znieczuleniu ale minimalnie, pomału wszystko wytłumaczył, nic nerwowo, pełne opanowanie, reszta zabiegu bezbolesna!!!!! polecam, zdjęcie na miejscu, założone szwy, gojenie rewelacja. Pozdrawiam pacjentka z przed świąt :)