lek. dent. Piotr Kupiec

Wspaniały dentysta inteligentny ze wspanialym podejsciem do pacjenta pelen szacunek dobry czlowiek dobra dusza

Wspaniały dentysta ! Świetnie tłumaczy dany problem, chętny udzielać pomocy, potrafi rozładować stres związany z czekającym nas zabiegiem. Uratował mi zęba , którego bałam się ze stracę. Do tego bardzo sympatyczny i profesjonalny ;) Bez watpienia mogę powiedzieć , że lepszego dentysty w Tarnowie nikt nie znajdzie :)

Do tego bardzo sympatyczny i profesjonalny ;)

Bardzo dobry dentysta, miły, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Ja, jako osoba, która panicznie bała się zabiegów dentystycznych jestem w stanie polecić tego lekarza w 100%. Pełen profesjonalizm.

To jest dentysta godny polecenia! Profesjonalny, rzeczowy, staranny do tego sympatyczny ;) Gdyby nie on... jako nastolatka chodziłabym w sztucznej szczęce bo wcześniejsza Pani doktor... pogorszyła tylko stan moich zębów ... Godny polecenia jak mało kto !

To jest dentysta godny polecenia!
Profesjonalny, rzeczowy, staranny do tego sympatyczny ;)
Godny polecenia jak mało kto !

Polecam Doktora, świetna ręka, zostałam skierowana innego gabinetu, doktor zgodził się mnie przyjąć, do wyrwania dwa ogromne zęby, troszkę piekło przy znieczuleniu ale minimalnie, pomału wszystko wytłumaczył, nic nerwowo, pełne opanowanie, reszta zabiegu bezbolesna!!!!! polecam, zdjęcie na miejscu, założone szwy, gojenie rewelacja. Pozdrawiam pacjentka z przed świąt :)

Wspaniały lekarz z powołaniem, świetne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i ponadto każdego traktuje indywidualnie, stawia na jakość, bardzo uprzejmy i pomocny. Polecam każdemu.

Polecam! Chętnie skorzystałabym po raz koleiny z usług Pana doktora ;D

Polecam! Chętnie skorzystałabym po raz koleiny z usług Pana doktora ;D

Polecam Pana dr. Piotra Kupca jako świetnego specjalistę, znakomitego lekarza i po prostu świetnego młodego człowieka. Wróżę Panu zawrotną karierę Panie doktorze.

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz polecam .

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz polecam .

Stomatolog z powołania :) Polecam w 100%

Stomatolog z powołania :)
Polecam w 100%