Lekarze Stomatolog Tarnów

lek. dent. Małgorzata Oleksy

Chopina
33-100 Tarnów

Bardzo polecam Panią Doktor. Fachowe podejście. Bardzo miła i co najważniejsze - nie jest dentystą-sadystą :) Cała moja rodzina leczy zęby u Pani Doktor i wszyscy zgodnie twierdzimy, że nie pójdziemy do innego dentysty. Jeszcze raz bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Dorota Kołodziej-Karcz

Gabinet Stomatologiczny Dentohouse
Zarzyckiego 23/5a
33-101 Tarnów

Nie tylko profesjonalne ale i ludzkie podejście z poważaniem Monika stelmach

lek. dent. Waldemar Zawadzki

Specjalistyczna Przychodnia Kardiologiczna w Tarnowie
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 35
33-100 Tarnów

przełamał mój lęk przed stomatologiem, profesjonalny a przytym bardzo miła atmosfera w gabinecie czuć dobre relacje miedzy personelem, asystetki przemiłe, traktuja pacjeta jak pępek świata
Opinia dodana przez: franciszek

lek. dent. Bogusław Szott

Warsztatowa 9
33-100 Tarnów

Gorąco polecam! Bardzo dobre podejście do pacjenta małego i dużego. Wszystko dokładnie wyjaśniane w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Adam Śpiewak

Chirurg stomatolog

ulica Ludowa 37
33-101 Tarnów

Jestem zaskoczona tak profesjonalnym, uprzejmym i skutecznym leczeniem w ramach nfz. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Malgorzata Ewa

lek. dent. Justyna Weryńska-Kizior

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Bardzo miła pani doktor. Leczę u niej zęby już 13 lat i jestem zadowolony. Jak najbardziej polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Piotr Solak

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista.Posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Jest niezwykle kompetentny i bardzo dokładny. Cechuje Go bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko cierpliwie i fachowo wyjaśni. Jest przy tym osobą kulturalną, życzliwą i sympatyczną.Leczenie u Pana Doktora to czysta przyjemność. Bez bólu i strachu. Wszystko na najwyższym poziomie. Szczerze,z serca wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lek. stom. Maciej Dorosz

Maciej Dorosz
Konarskiego 11
Tarnów

Również szczerze polecam dr. Dorosza. Gdy konkretnie spuchło mi dziąsło, jako jedyny zaoferował wizytę na drugi dzień z rana, reszta oczywiście albo nie miała terminów, albo na hasło "nowy pacjent" odkładała słuchawkę. Dlatego za samo podejście w tej konkretnej sytuacji w przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług p. Dorosza. Jeśli dodać do tego naprawdę przystępne ceny w stosunku do innych stomatologów, u których za samo tylko przekroczenie progów ich pięknych, ...
Opinia dodana przez: Łukasz

Tomasz Czechowicz

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

Pan Doktor wyrywał mi 2 górne ósemki , szybko ,bez problemów i komplikacji , bez bólu po ustąpieniu znieczulenia , szybko i skutecznie .Domagałam się recepty na ewentualne środki przeciwbólowe i przeciwzapalne ale były kompletnie niepotrzebne .
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Bożena Bocheńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Powstańców Warszawy
33-100 Tarnów

Bardzo sympatyczna Pani.Córka się nie stresowała, szybko i nie za drogo, ale fachowo!! Na pewno będę polecać znajomym.

lek. dent. Izabela Gacoń

AMO-DENT
KRZYSKA 55A
33-100 Tarnów

Pragnę z całego serca podziękować dr Izabeli Gacoń i dr Adrianowi Worosz za okazane wsparcie i pomoc Szanowni Państwo jesteście aniołami w ludzkiej skórze Dziękuję Racy lekarze to skarb uwierzcie mi.
Opinia dodana przez: Mo

lek. dent. Marta Szustak

Gabinet Stomatologiczny Marta i Piotr Szustak s.c.
Kasztanowa 9
33-101 Tarnów

Pani doktor tłumaczy co się dzieje z zębem, proponuje sposób leczenia ale decyzję pozostawia pacjentowi. Jest bardzo dokładna, zawsze pyta czy chce się znieczulenie. Nie udaje wszystkowiedzącej, jak czegoś nie jest pewna to sprawdza, dopóki nie nabierze pewności. Nie zdziera kasy. Polecam.

lek. dent. Urszula Witos

ulica Pułaskiego 91
33-100 Tarnów

wyjątkowy gabinet,wyjątkowe podejście wyjątkowych ludzi,bez peanów na cześć sprzętu i swoich umiejętności ale konkretnie,dobrze i miło,polecam z całego serca,maria
Opinia dodana przez: maria

lek. dent. Halina Głowacka

Protetyk, Stomatolog

al. Czerwonych Klonów 3/2
33-101 Tarnów

Oczywiście jestem na tak :) Pani Doktor ujęła mnie tym, że nie tylko chce leczyć zęby, ale dba również o profilaktykę, która jak podkreśla jest bardzo ważna. Pozdrowienia dla Pani Doktor Halinki i naszej Pani Elżbietki higienistki.
Opinia dodana przez: Joanna

Teresa Flis

Starodąbrowska 11 lok. 6
33-100 Tarnów

Od 25 lat jestem pod opieką Pani doktor. Zawsze profesjonalna, miła i punktualna. Polecam z serca i dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: paweł

Jacek Toboła

Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
33-100 Tarnów

Wybralam sie do Pana doktora po rekomendacji znajomej. I to byla najgorsza decyzja w zyciu. Zeby wyleczone nieprawidlowo, po kanalowym leczeniu zrobila mi sie ropa pod zebem. Inny zab wypelnieniony nieszczelne. Za naprawienie szkod musialam zaplacic ponad 1000zl. A dentystka ktora leczyla moje zeby po Panu Jacku T. byla w szoku.

Dorota Różycka

Gabinet Stomatologiczny
Rynek
33-100 Tarnów

super stomatolog wiele lat doświadczenia kontakt z najnowsza wiedzą w klinikach Warszawy polecam

Józef Bossowski

RTG, Stomatolog

al. Solidarności 29
33-100 Tarnów

wyrywałam u niego ósemke.panicznie sie balam ale wizyta mile mnie zaskoczyla.zrobil to szybko i bezbolesnie.nawet sie niezorietowalam szczerze mowiac.jest nieco szorstki jesli chodzi o osobowosc ale wazniejsze od tego sa umiejetnosci :) polecam

lek. dent. Anna Mleczko

Schilera
33-100 Tarnów

Przez lata chodziłam do tej Pani. Miła nad wyraz, czasami infantylna w obyciu. Wydawało mi się że jest w porządku specjalistą dopóki nie poszłam do innego. U Pani Ani zawsze bolało. Nie wiem czy oszczędza na znieczuleniu czy jest niedelikatna ale teraz leczenie zębów nie wiąże się ze stresem. No i raz pod koniec leczenia zęba powiedziała mi że dopiero zrobiła mi kanał... to mnie wkurzyło, że nie wiedziałam tego ...

lek. dent. Mariusz Ciurla

ulica Kasprowicza
33-100 Tarnów

przed laty-korzystałam (ja i moja rodzina) -z pomocy pana doktora... -Do tej pory wspominam bardzo pozytywnie i pod każdym względem . teoretycznie -super-!!a praktyka pokazała że załozone plomby jak i leczenie-przetrwały bez komplikacji, do dzisiejszego dnia-a minęło bardzo wiele lat . Polecam z całą odpowiedzialnością....i wyrażam wdzięczność za okazywaną nie jeden raz pomoc .