lekarz Jakub Florek

Dr Jakub jest cudownym lekarzem a przede wszystkim człowiekiem. Powtarzam moją opinię sprzed 1,5 roku. Z przeprowadzonej operacji prawego kciuka jestem tak bardzo zadowolona, że w ubiegłym roku zdecydowałam się na zoperowanie również lewego kciuka (taka była konieczność). Od drugiej operacji minęło 9 miesięcy. Obydwie dłonie mam w pełni sprawne i bez bólu. Przyjeżdżam do Dr z Bytomia. Daleko, ale warto. Gorąco polecam i Pana Doktora i szpital w Brzesku. Tam pacjent "nie przeszkadza" nikomu z personelu. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam - wdzięczna Teresa

Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam - wdzięczna Teresa

Wspaniały lekarz. Pacjenta szanuje i poświęca mu uwagę. Dr Florek operował mi staw kciuka. Od operacji minęły dwa miesiące. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Dłoń mam sprawna i bez bólu mogę wykonywać wszystkie czynności. Przed operacja ból ograniczał mnie w znacznym stopniu. Każdemu polecam dr. Florka i szpital w Brzesku. Dziękuję Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz. Pacjenta szanuje i poświęca mu uwagę.
Dziękuję Panie Doktorze.

super lekarz fachowiec super człowiek wysoka kultura bardzo oddany pacjentowi miałem przyjemnosc korzystac z usług człowiek o duzej wrazliwosci jestem mega wdzieczny pozdrawiam ryszard z cpn tarnów

Bardzo uprzejmy, miły, ciepły, rzetelny, dokładny w swojej pracy, którą wykonuje z zamiłowaniem. Do każdego pacjenta ma inne podejście potrafi słuchać i bardzo chętnie udziela pomocy. Na prawdę godny polecenia !

Bardzo dobry ortopeda ,bardzo dobrze tlumaczy chorobę jak rowniez na czym bedzie polegał zabieg bardzo dobrze robi ciesn nadgarstka ,zespół rowka nerwu lokciowego

Wyjątkowy zarówno jako lekarz i człowiek. Znakomity fachowiec - ambitny, a do tego uprzejmy, wyrozumiały i z poczuciem humoru, zaraża optymizmem. W moim odczuciu lekarz z powołania. Polecam wszystkim bardzo tego lekarza - operował synowi kość łódeczkowatą .Całe leczenie przebiegło bez żadnych komplikacji i w bardzo miłej atmosferze. Polecam Stanisław Świder

Polecam goraco wszystkim p.doktora ortopede jakuba florka prawidlowo zdjagnozowal moja chorobe wyjasnil jakie moga byc powiklania i mnie operowal jest mily uprzejmy i kompetentnym lekarzem czego nie moge powiedziec o innych lekarzy u ktorych mialem przyjemnosc byc pozdrawiam pacjent darek z tarnowa

Polecam, znakomity ortopeda i fachowiec. Oprócz wiedzy i umiejętności posiada dużą wrażliwość na problemy pacjenta. Kontaktowy, bezpośredni, porządny człowiek.

Bardzo goraco polecam ortopede p.jakuba florka bylem u niego na wizycie w brzesku w przychodni wyjsnil mi moja chorobe wykonal niezbedne badania i rozwial moje watpliwosci i naprawde jest super

W kwestii uprzejmości zabrakło by skali ! Lekarz oddany pacjentowi , pasjonata , fachowiec . Dziękuje za operacje i bezinteresowną opiekę nad moim 8 letnim synem . Mocna strona osobowości to poczucie humoru doktora . Świetny lekarz , świetny człowiek polecam każdemu kto szuka ortopedy .