lekarz Witold Solarzlekarz Witold Solarz - zdjęcie profilowe

lekarz Witold Solarz

Ginekolog

W TROSCE O DOBRO PACJENTEK PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY ZASZCZEPIONE.

W TROSCE O DOBRO PACJENTEK PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY ZASZCZEPIONE.

Serdecznie polecam. Podczas prowadzenia ciąży są wykonywane szczegółowe badania. Lekarz odpowiada na wszystkie nurtujące przyszła mamę pytania. Dodatkowo Pan doktor pilnuje aby udać się do pozostałych specjalistów ( stomatolog, internista), aby wykluczyć problemy zrowotne, które mogły by wpłynąć na przebieg ciąży.

Bardzo polecam Pana Doktora. Miły, uprzejmy, kompetentny, odpowiada na każde, nawet głupie pytania. Wszystko pięknie tłumaczy. Polecam z całego serca.

Szczerze polecam tego specjalistę. Profesjonalne podejście do pacjenta, komunikatywność. Dużym plusem jest dostępność wizyty. Lekarz dba o zdrowie pacjentek mimo panujących warunków.

chodziłam do niego całą ciążę, był przy porodzie, chodzę nadal,bardzo uprzejmy człowiek , miły i ciepły a przy tym kompetentny i prostolinijny - wizyta kazda ok. 40 min - wszystko wyjasnione - co robimy ,po co itd.polecam

To pierwszy ginekolog, który bez zbędnych pytań wszystko mi wyjaśnił. Podczas wizyty przeprowadził kompleksowe badanie i co nie zdarza się lekarzom - leczenie zaproponował w publicznej przychodni. Lekarz słynie ze swojego poczucia humoru i nie powiem, jest żartownisiem, jednak to doskonale rozładowuje krępująca atmosferę podczas wizyty.