lekarz Witold Solarzlekarz Witold Solarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Witold Solarz

Z całego serca polecam Pana Doktora. Pan Doktor jest wybitnym specjalistą, posiada ogrom wiedzy, która przekazuje w dokładny sposób. Cała wizyta przebiega w miły i profesjonalny sposób. Będę zawsze wracać do Pana Doktora.

Bardzo polecam, świetny lekarz... bez stresu, bardzo dobra komunikacja, ogromna wiedza... Wizyta u doktora na luzie, polecam...

Bardzo sympatyczny, profesjonalny Pan doktor. Wprowadza miłą, spokojną atmosferę, która natychmiast się udziela..Badania wykonuje delikatnie.Cierpliwie :-) wszystko tlumaczy, prostym przystępnym językiem.Po podaniu ceny badania, nie trzeba brać pożyczki:)tak jak w przypadku większości specjalistów Serdecznie polecam

Bardzo sympatyczny, profesjonalny Pan doktor. Wprowadza miłą,  spokojną atmosferę, która natychmiast się udziela..Badania wykonuje delikatnie.Cierpliwie :-) wszystko tlumaczy, prostym przystępnym językiem.Po podaniu ceny badania,  nie trzeba brać pożyczki:)tak jak w przypadku większości specjalistów
Serdecznie polecam

Pierwszy raz u Pana doktora. O doktorze dowiedziałam się z internetu, miał dobre opinie i szybkie terminy. Jestem bardzo mile zaskoczona kulturą, delikatnością pana doktora. ceny również konkurencyjne. Aby odebrać wyniki z cytologii nie trzeba się umawiać na dodatkowa wizytę. Widać, że Pan doktor nie ma parcia na kasę, zna swoją wartość i lubi to co robi. Serdecznie polecam!!

Pierwszy raz u Pana doktora.
O doktorze dowiedziałam się z internetu, miał dobre opinie i szybkie terminy.
Jestem bardzo mile zaskoczona kulturą, delikatnością pana doktora.
ceny również konkurencyjne.
Serdecznie polecam!!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam Pana Doktora.

Polecam Pana doktora! Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, doktor fachowo odpowiedział na wszystkie moje pytania, poświęcił wystarczająco czasu na wywiad i badanie. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty Pana doktora. Bardzo dokładnie zostałam zbadana i Pan doktor skierował mnie na kolejne badania. Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Jestem w pierwszej ciąży i bardzo zależało mi na konkretnej i rzetelnej rozmowie i taką otrzymałam. Gorąco polecam!

Serdecznie polecam doktora. Bylam pierwszy raz i napewno wroce na kolejna wizyte. Pan doktor jest bardzo mila osoba z profesjonalnym podejsciem do pracy i pacjeta. Wszystko zostalo mi wyjasnione i bardzo za to szanuje. Polecam!

Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, uprzejmość - to cechy Pana doktora. Jako pacjentka czułam się zaopiekowana i bardzo zadowolona z możliwości rzeczowej rozmowy z doktorem. Polecam wizytę w tym gabinecie.

Polecam Pana Doktora. Miły i profesjonalny.

Polecam Pana Doktora. Miły i profesjonalny.