Lekarze Włocławek

lek. dent. Alicja Chmielewska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, nie ma konkurencji w naszym województwie,mogę polecić każdemu kto czuje strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.

lek. dent. Dorota Godlewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Ostrowska 38
87-800 Włocławek

Bardzo miła, sprawna i co najważniejsze profesjonalna obsługa. Usytuowanie gabinetu w nie najlepszym miejscu, ale mimo wszystko bardzo polecam!

Paweł Antkowski

Radiolog

USG Antkowski
87-800 Włocławek

KOMPETENTNY , DOBRZE TŁUMACZY CHOROBY , SYMPATYCZNY , UPRZEJMY , UWAŻAM TEGO LEKARZA ZA GODNEGO POLECENIA
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Anna Brożek-Gawrońska

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza pani doktor dokładną szczegółowa wszystko wyjaśni od początku do końca napewno jeszcze nie raz do pani doktor wrócę
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Mariusz Burak

Chirurg onkolog

CDL Włocławek
Włocławek

cała moja familia się zjechała i chciała iść do doktora. zabrałem ich w podróż, to trochę jest do przejechania. ruszyliśmy i zrobiliśmy wszelakie badania od stóp do głów. rewelacja. dr godny swoich umiejętnoiści i zaufania. znam i ufam na setkę.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lekarz Paweł Kochman

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Gdyby wszyscy lekarze byli tak kompetentni, NFZ nie miałby problemów finansowych, a pacjenci nie oczekiwaliby w kolejkach po kilka miesięcy. Lekarz rzeczowy i sympatyczny.

lekarz Radosław Urbanowicz

ulica Zielona 13
87-800 Włocławek

super wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwdoktorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

lekarz Joanna Jerominko

Radiolog

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Polecam panią doktor. Przemiła osoba i bardzo swobodna atmosfera podczas wizyty. Wizyta prywatna w rozsądnej cenie.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jolanta Jurkowska

Zakład Medyczny "DIAGMED plus"
Chopina 52
87-800 Włocławek

Pani Doktor godna polecenia bardzo dokladnie poswieca swoj czas dla pacjenta I jest bardzo dokladna W tym co robi
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wioletta Graczyk

Wieniawskiego 2/53
87-800 Włocławek

Pani doktor to lekarz z powołania, jest mądra , kompetentna, dokształcona , dociekliwa .Nigdy nie zostawi rodziców bez rzeczowej porady .Działa na rodziców jak uspakajający kompres .Zawsze odbierze telefon i poradzi co dalej .Serdecznie polecam Panią Doktor bo to najlepszy pediatra we Włocławku.Mama Jasia i Marty.
Opinia dodana przez: niezadowolona

lekarz Małgorzata Drewniak-Arent

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Najwspanialszy lekarz pod słońcem Zawsze uśmiechnięta miła Kompetentna z wielka dokładnością Podchodzi do badania pacjenta co wiąże się z postawieniem 100% diagnozy i szybkim powrotem do zdrowia?Dziękuje Pani doktor i takiego lekarza polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janusz Kochanowicz

Pogodna 3/104
87-800 Włocławek

Był bardzo dobrym lekarzem miłym i uprzejmym. Leczyłam się zawsze u niego pamiętam , że lubił przepisywać zastrzyki mnie to dotknęło 3 razy

lek. dent. Ewa Józefowicz

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

ta pani doktor wie co robi i robi to fachowo kochani plecam,innej takiej jak ona nie znajdziecie szkoda ze terminy odlegle

lekarz Anna Marcinkowska

ulica Krokusowa 3
87-800 Włocławek

Cieszę się bardzo, że Panią doktor spotkałam na swojej drodze. Swoją wiedzą medyczną, zastosowaniem jej w praktyce uratowała moich synów od pobytu w szpitalu. Trafne diagnozy, dobrze dobrane leki, wzorowe podejście do dzieci. Nigdy nie mieliśmy żadnego problemu z umówieniem wizyty, czy to w przychodni czy prywatnie. Pani Anna Marcinkowska to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Łukasz Ziółkowski

Polna 69/83/56
87-800 Włocławek

Najwyższe Uznanie dla Pana Łukasza . Przywrócił mi wiarę, Po dwóch nieudolnych operacjach przepuklin innych chirurgów , kolejną trzecią wykonał Wzorcowo . Dziękuję Panie Doktorze. Oby tak dalej a włocławski szpital zyska należne uznanie.
Opinia dodana przez: Andrzej P.

lekarz Maria Racinowska-Czajka

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Super profesjonalny lekarz. Ogromna wiedza i doświadczenie. Zawsze trafnie postawiona diagnoza nawet w przypadku dziwnych chorób. Leczenie zawsze trafione idealnie i ewentualne dalsze pokierowanie także.

lekarz Stanisław Demianiuk

Laryngolog, Foniatra

Zbiegniewskiej 27
87-812 Włocławek

Uprzejmy,cierpliwy,czasu poświęca aż za dużo,człowiek na poziomie,pamiętam doktora jak jeszcze był dentystą prawdziwy naukowiec ,teraz pomógł mi w formalnościach z aparatem słuchowym polecam Stefan z Ciechocinka.

Zofia Pniewska-Kosiorek

Logopeda dziecięcy

Ośrodek Wspomagania Rozwoju"LogoNeurpMed"
Gałczyńskiego 4/55
87-800 Włocławek

polecam z całego serca fachowa kompetentna tłumaczy pracuje pracuje i są tego efekty

lekarz Beata Kubsik

Internista, Alergolog

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Maciej Krzyżanowski

ulica Zduńska 2
87-800 Włocławek

Wspaniały człowiek i profesjonalista. Podejście do pacjenta, życzliwość z jaką Pan doktor odnosi się do człowieka są po prostu na najwyższym poziomie. Naprawił u taty to co "zniszczyli" lekarze z renomowanych szpitali w Polsce. Dokładnie wytłumaczy chorobę i sposób leczenia. 100% czasu poświęci pacjentowi a także rodzinie. Uprzejmy i bardzo miły do ludzi.Gdyby służba zdrowia miała takich specjalistów jak Pan doktor Krzyżanowski, bylibyśmy na 1 miejscu w świecie i zmniejszyła ...
Opinia dodana przez: Agnieszka