lekarz Vikram Gurtu

2,7

Wszystkim odradzam tego lekarza jedynie co potrafi to zmierzyć temperaturę ciała i ciśnienie jest bardzo nerwowy i nie uprzejmy nie mówi dobrze po polsku więc bardzo ciężkie jest dogadanie się z owym lekarzem

Czlowiek ktory sie nie interesuje zdrowiem i medycyna da sie pewnie nabrac jego grze gdzie probuje pokazac ze sie zna i wyczytuje ci rzeczy z internetu totalnie nie potrzebnie . Totalnie nie polecam , lekarz tylko udaje że wie co robi bo myśli że jest lekarzen siedzi w gabinecie więc człowiek nie ma nic do powiedzenia. Tłumaczyłam o bólu brzucha od dłuższego czasu zaparcia i że podejrzewam notelarancje pewnych produktów bo skora często na coś reaguje . Dr zbadał brzuch powiedzial ze z tego co widzi wygląda jakbym miała wyrostek . Zlecił badania na raka trzustki jelit i żołądka z czego wynikło że nic z tego nie mam więc poprosiłam o jakieś skierowanie do specjalisty żeby zbadali czy mam jakieś nietolerancję, zaburzenie czy alergie . Powiedział że nie mam raka więc wszystko jest dobrze i mam pilnować diety , kiedy mówiłam że mam zbalabsowana dietę i pilnuje . Zapytałam czy może Pan polecić jakiś detoks może mam zanieczyszczony żołądek idt powiedzial ze ja nie potrzebuje bo nie pije alkoholu . Gdzie detoks jest zdrowy i potrzebny dla każdego człowieka czasem . Nie chciał dać mi skierowań do innych lekarzy bo potrzebuje się zbadać ogólnie mam łuszczycę i nerwice powiedzial ze to jest nfz do leczenie już chorych ludzi a nie sprawdzania czy się coś ma . Tragedia ! Tacy lekarzy nie powinni się opiekować zdrowiem ludzi .

Fatalny lekarz z kompletnie nieprofesjonalnym i nieempatycznym podejściem do pacjenta. U mojego syna na podstawie jednego pomiaru ciśnienia stwierdził nadciśnienie wywołane guzem nerek. Syn tłumaczył, że biegł na wizytę i jest mocno zziajany, dlatego pewnie ma podwyższone ciśnienie, ale pan doktor nie chciał słuchać i ponownie zmierzyć ciśnienia, tylko od razu kazał podać pielęgniarce lek na nadciśnienie, po czym stracił zainteresowanie mocno już przestraszonym pacjentem. Dopiero pani pielęgniarka, poprosiła pana doktora, żeby nie zostawiał tak pacjenta, tylko ponownie zmierzył ciśnienie, skoro już nakazał podać lek. Nota bene, późniejsze bardzo szczegółowe ...

Nota bene, późniejsze bardzo szczegółowe badania serca, nerek i ciśnienia wykazały brak nadciśnienia, a tym bardziej nowotworu nerek. Niestety zanim wszystko się wyjaśniło cała rodzina przez dwa tygodnie była przerażona wyssaną z palca diagnozą doktora Gurtu.
Cała wizyta odbyła się w bardzo niemiłej atmosferze. Doktor jest arogancki, a do tego fatalnie mówi po polsku, więc nie wiadomo co mówi i nie wiadomo czy rozumie co się do niego mówi. Poważnie ostrzegam przed tym lekarzem!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Vikrama. Byłam u wielu lekarzy, nigdy nikt tak szczegółowo nie zainteresował się moim zdrowiem. Dr Vikram zalecił wykonanie badań i dokładnie wytłumaczył co z nich wynika. Rozpoczęłam leczenie i świetnie się czuję. Mając kontakt z Panem dr wiem, czym jest podejście holistyczne, oraz zapobieganie vs leczenie. Przy okazji, dr komunikuje się w j. polskim. Polecam 100%.

Wszystkich ostrzegam przed tym panem od wyciągania kasy,o mały włos po jego leczeniu straciłabym życie już nie wspomnę ile pieniędzy mnie kosztowały jego "cudowne metody"!Nie należy mu się żadna gwiazdka,nie mogę ich usunąć!

Lekarz był bardzo dokładny i podał leki, które sprawiły, że szybko poczułem się lepiej! Gorąco polecam tego lekarza. Zdaję sobie sprawę, że ma trudnych, źle wychowanych pacjentów, którzy próbują manipulować L4.

Zero badania, nie zajrzał nawet w gardło, nie przepisał leków, nie przeprowadził wywiadu zdrowotnego.

Brak szacunku i przyjaznego podejścia do pacjenta oraz brak podstawowych kompetencji i komunikacji z pacjentem. Nie polecam, odradzam.

Lekarz opryskliwy i nie miły, przyjmuje w polsce nie rozumiejąc co mówią do niego pacjenci. Polecam kurs języka.

To jest prawdziwy lekarz, z powołania i z ogromną wiedzą. W ręce takiego wspaniałego człowieka można powierzyć swoje zdrowie.