lekarz Violetta Gałkowska-Graca

Okulista

2,7

byłam o dr zbadać wzrok- takie badania były wymagane aby przyjęli mnie do pracy. do badania wzroku nie zdjęłam nawet zimowego płaszcza..a badanie trwało 2 minuty.. nastepnego roku przyjmowałąm się do innej firmy i też wysłali mnie na badania wzroku ale do innej przychodni- tam to zostałam zbdana od A do Z .. a nie to jak u pani dr Violetty -szybko i na odczepne..

Bardzo POLECAM, wybitny specjalista, tylko ona pomogła moejemu synowi - i teraz nie zezuje

najbardziej arogancka pani doktor na jaką udało mi sie trafić do tej pory i chyba mało skuteczna w swym fachu.odradzam wizyte u tej pani chyba ze prywatnie wtedy ma uśmiech od ucha do ucha.