lekarz Violetta Wegienko

Dermatolog

Ja również z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Wyleczyła mnie z łuszczycy:)

PRZEMIŁY LEKARZ MA FANTASTYCZNE PODEJŚCIE DO DZIECI

PRZEMIŁY LEKARZ MA FANTASTYCZNE PODEJŚCIE DO DZIECI

Nawet, jeśli się do Niej agłosiłam z problemem, który okazał się niedermatologicznym to Pani Doktor udzieliła skutecznej porady lekarskiej. Ja i moja Rodzina mamy do Niej zaufanie !!!

Ja i moja Rodzina mamy do Niej zaufanie !!!

Najlepszy lekarz w Piotrkowie. Przemiła w obejściu , kompetentna. Jak muszę pójść do dermatologa to zawsze do niej. Wyznacza godziny przyjęć więc nie trzeba spędzać długich godzin pod gabinetem.

Najlepszy lekarz w Piotrkowie. Przemiła w obejściu , kompetentna.

Nie zgodzę się z przedmówcami, byłam u Pani doktor dwa razy i zawiodłam się na niej. Pierwsza wizyta ok, ale już następna - potraktowała mnie jak zło konieczne, na moje dolegliwości dostałam próbki kremów i nic poza tym. Jak dla mnie nie kompetentna i tyle. I do tego nie miła.

Polecam. Z czystym sumieniem. Aczkolwiek niechętnie gdyż będzie więcej pacjentów to i mniej czasu na mnie. No ale uczciwość wymaga stwierdzenia, że to wspaniały lekarz.

Uważam ze jest dobrym lekarzem. wyleczona zostałam z trądziku kilka lat temu. Teraz chodzę do pani doktor z córcią ktora miewa problemy skórne i także jestem zadowolona.

Uważam ze jest dobrym lekarzem.

Doskonały lekarz!!!!Zdecydowanie polecam!!!!!!!

Doskonały lekarz!!!!Zdecydowanie polecam!!!!!!!

FACHOWIEC,a przede wszystkim z ludzkim podejsciem,kompetentna,godna zaufania,polecalbym kazdemu