3,6
3,5
3,4

Zaskakujące są dla mnie negatywne opinie nt. dra Kapki. Pewnie pisane przez pacjentów typu "oj boli" oczekujących od lekarza wysłuchiwania ich narzekań. Jak chodzicie do lekarzy z pierdołami, marudami, to się nie dziwcie, że nie chce Was słuchać. Lekarz też człowiek. Ma prawo być zmęczony. Jestem pacjentką dra Kapki od wielu lat i ZAWSZE jestem traktowana przez niego z szacunkiem. ZAWSZE z uwagą mnie wysłucha i ZAWSZE jest zainteresowany moją sprawą. NIGDY nie poczułam z jego strony niechęci, wręcz widać, że zależy mu na moim zdrowiu. Ale też przychodzę do niego z konkretami i w zamian otrzymuję konkrety.
Jest bardzo spokojny, stonowany, uprzejmy, ale też odpowiednio zdystansowany, co tylko wzbudza jeszcze większe zaufanie do niego. Bardzo dokładnie rozwiewa moje wątpliwości, z cierpliwością odpowiada na każde pytanie. Nigdy mnie nie zbył. Nigdy nie rozłożył rąk na zasadzie "nie wiem, co z panią zrobić" - nawet wtedy, kiedy rzeczywiście trzeba było się nagłówkować, żeby znaleźć rozwiązanie problemu - on tego rozwiązania szukał. A co dla mnie najważniejsze: jest to lekarz, który mnie pamięta. Pamięta, jak się nazywam, pamięta, na co choruję - mimo że teraz odwiedzam go dość rzadko. Nie jest to lekarz, który spyta "a kim pani i jest i czego ode mnie chce?" (choć w zasadzie ma do tego prawo).
Wiem, że mogę mu zaufać, że nie przepisze mi czegokolwiek byle bym tylko sobie poszła.

Miałam nieszczęście być pacjentką dr Kapko. Z taką arogancją, butą... powiedzmy to sobie wprost, chamstwem nie spotkałam się do tej pory nigdy ze strony żadnego lekarza. Pan Kapko (doktorem nie będę go nazywać) przyjął mnie w swoim gabinecie rozwalony na krześle w sposób co najmniej niestosowny. Po przeczytaniu opisów zdjęcia i rezonansu, bo w same zdjęcia nie raczył spojrzeć, ustalił, że mam zwyrodnienia kręgosłupa i one będą się pogłębiać. Zalecił ćwiczyć. Gdy powiedziałam, że stale ćwiczę, zaczął mnie obśmiewać "a co panie wie o ćwiczeniach?" i zaczął odsyłać do prywatnych gabinetów terapeutycznych. Dodatkowo postraszył prawdopodobieństwem nagłego pogorszenia się stanu, a na prośbę o przepisanie leków, które mogłabym zastosować doraźnie, w razie takiego nagłego pogorszenia, zalecił zażywanie pyralginy. Na tym swoją poradę zakończył. Zaznaczam, że na wizytę czekałam ponad 3 miesiące.
Nigdy nikomu nie polecę tego Pana, co więcej wszystkich będę gorąco zniechęcać.
Brak profesjonalizmu, że o empatii nie wspomnę.

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Lekarz potraktował mnie w pełni profesjonalnie. Nie miałam poczucia że myśli sobie że wymyślam objawy chorobowe, od razu dał skierowanie na badania, tłumaczy wszystko. Wszystko w ramach NFZ. Szczerze polecam :)

Lekarz bardzo kompetentny, zna się na tym co robi. Jeśli ktoś uważa, że doktor jest niemiły, to niech nie będzie "przewrażliwony" na swoim punkcie, dr konkretnie podchodzi do pacjenta, bez zbędnych "czułych słówek", a przy tym wie w czym tkwi rzecz. Lepiej taki lekarz niż milusi, który udaje, że się zna na medycynie. Oby więcej takich lekarzy i ludzi jak dr Kapko- bez zbędnych ceregieli, a konkretnie.

Spychologia stosowana. Pan doktor chyba jest orzecznikiem ZUS a jeśli jeszcze nie to stanowczo powinien się o ta posadę ubiegać, bo uzdrawia w drzwiach. Kompletne lekceważenie pacjenta, pytanie o objawy jest retoryczne , ponieważ odpowiedzi nie raczy wysłuchać. Stanowczo odradzam wizytę.

lekarz szorski i nieprzyjemny lubi pozbywac sie pacjetow kierujac do innych lekarzy , napewno nie polecam

Beznadziejny lekarz, szkoda czasu na wizytę. Nie miłym, nie zdążyłam powiedzieć o 2 problemie, pokazac wynikow które ze sobą przyniosłam. Po paru minutach chciałam jak najszybciej opuścić gabinet.

super lekarz wleczyl do pewnego stopnia mój kregosłup mam zaufanie do tego lekarza polecam go kazdemu kto trafi do niego

Pacjent-Lekarz, Lekarz-Pacjent to zasada która obowiązuje w gabinecie Pana doktora. A przy takich relacjach otwartość, szczerość i zrozumienie procentuje dobrym samopoczuciem i zrozumieniem choroby.

Super lekarz . Konkretny , kulturalny , o ogromnej wiedzy medycznej . Polecam .

Super lekarz . Konkretny , kulturalny , o ogromnej wiedzy medycznej . Polecam .