lekarz Waldemar Jędrzejewski

1,1

Chory człowiek,idąc do niego po pomoc,ponieważ od kilku dni zamiast poprawy,czuje sie tylko gorzej potraktował mnie jak śmiecia,był opryskliwy,podnosił ton,oczywiście zwracał się do mnie jak do kolegi.Prosząc go o pomoc powiedział mi ze mam swojego lekarza,i żebym sobie do niego szedł... brak słów,taki człowiek nie powinien być lekarzem.Pragnę jeszcze dodać ze gdy się zarejestrowałem ,Pan doktor siedział w rejestracji z Paniami,i super sobie rozmawiali na swoje prywatne tematy...,a mi kazali czekać,po około 10 min jak skończyli ,łaskawie otworzył drzwi gabinetu i się zaczęło... Nie polecam!!!Ten człowiek nie powinien Być lekarzem i mieć kontaktu z ludźmi.MOŻE ktoś odpowiedni to w końcu przeczyta i ten lekarz ,nie będzie już lekarzem...

Zgadzam się w 100% z opiniami poniżej ... byłam u lekarza w piątek z moim dzieckiem . Na powitaniu usłyszałam usłyszałam same opryskliwe pouczenia ...miedzy innymi czy nie mam swojego lekarza .. najlepsze jest to że Pan doktor nie dość , że był bardzo nerwowy to jeszcze podnosił głos na moje dziecko .. gratuluje lekarzowi podejścia do pacjentów ,mam wrażenie że Pan Jędrzejewski traktuje swoją pracę jako jakąś pracę za karę.. więc poco w ogóle poszedł na lekarza skoro naważniejszym czynnikiem w zawodzie lekarza jest kontakt z pacjentem i pomoc pacjentowi a nie jeszcze jego krytykowanie i złowrogi ton w rozmowie z pacjentem .. pierwszy i ostatni raz ! Nawet moje dziecko jak wyszłam z nim od lekarza powiedziało : ,,mamo ostatni raz do tego Pana "

Byłem u niego pierwszy i ostatni raz nawet nie raczy zbadać pacjenta i od razu wysyła na sor w Wadowicach. Jak nie potrafi leczyć to niech się do szkoły wróci. W Wadowicach powiedzieli ze jak Pan Jędrzejewski ma dyżur to na sorze mają nawet chorych na katar. Niech się weźmie za kilofa a nie za leczenie.

Porażka . Ten człowiek nie powinien mieć w ogóle miana lekarza. Nie potrafi w ogole wykonywać swojej pracy. Tylko obraża człowieka . Jest arogancki , Bezczelny , jak najdalej od niego. Gdybym tylko wiedziała co mnie będzie czekać to bym wytrwala jakoś w bólu zeby tylko nie spotkać się z tym typem który i tak nakrzyczał na mnie na wejściu że powinnam udać się do mojego lekarza. Opinia 1 jak dla niego to zdecydowanie za dużo .

Zgadzam się z przedmówcami!!!!Lekarz Jędrzejewski nigdzie na dłużej "nie może zagrzać miejsca"Zadna przychodnia w okolicy Oprócz przychodni koło basenu przy Al.wietrznego nie chce takiego durnia!!!!!Trzeba bedzie wszystkie te posty wysłac jak najszybciej do NFZ w Krakowie!!A swoją drogą to faktycznie jakiś psychol nie lekarz!Dramat-Nie pozwala się wypowiedzieć,przerywa,drwi,szydzi...No Panie Paprocki..albo Pan reagujesz na zachowanie podwładnego albo pójdzie skarga do Funduszu z prośbą o zwolnienie go z pracy w Andrychowie.

Wizyta w Przychodni "Przy Basenie"Andrrychów.Po raz pierwszy(i ostatni )chora na zapalenie płuc trafiam na wieczorny dyżur do dr W. Jędrzejowskiego.MASAKRA!Lekarz sprawia faktycznie człowieka chorego,niezrówazonego psychicznie,popadającego ze skrajności w skrajność.Opryskliwy,niegrzeczny,niekulturalny../.brak delikatnych słów by więcej cos dodac./ale BEZCZELNY to chyba zbyt delikatnie.NIE POLECAM!!!!!Nie wiem czy lekarze chcą czytac opinie o sobie w internecie,ale Przezes Spółki Pan dr.Paprocki powinien czasem poczytac.Nasuwa się pytanie: gdzie "miał oczy "zatrudniając takiego niemiłego,nieprzyjemnegolekarza.?NIE CHCĘ takiego lekarza w Andrychowie!!!!

Niemiły, opryskowy i agresywny... Na niedzielnym dyżurze w przychodni stwierdził infekcje wirusową 38 stopni gorączki. Wypisał receptę pełną lekarstw praktycznie ogólnie dostępnych, a kiedy poprosiłem o zwolnienie lekarskie stwierdził, że mi nie wypisze i abym się udał do swojego lekarza. Kiedy powołałem się na rozporządzenie Ministra Zdrowia (Dz. U. 2005, Nr 145 poz.1219) że jego obowiązkiem jest mi takowe wystawić, stwierdził że jak mi nie pasuje to mogę sobie iść do przełożonego przychodni. Był bardzo arogancki i niemiły. Takich ludzi trzeba zgłaszać do NFZ...

Najgorszy lekarz na jakiego można trafić. Brak kompetencji. Nie zna się na niczym. Bezczelny wobec pacjenta. Nie zbada pacjenta a już stwierdza diagnozę i ocenia, że nic mu nie jest. Trafiliśmy do niego z małym dzieckiem które miało bardzo wysoką gorączkę i już były oznaki odwodnienia, a od lekarza usłyszeliśmy że wystarczy antybiotyk. W końcu dziecko wylądowało w szpitalu.

Niekompetnetny, absolutnie nie nadający się do pracy z pacjentem. Stwierdzam Schizofrenię.... w jednej chwili sympatyczny by za chwile zachować sie arogancko. nie polecam nikomu, trzymać sie od tego konowała z daleka.

Niekompetnetny, absolutnie nie nadający się do pracy z pacjentem.
nie polecam nikomu, trzymać sie od tego konowała z daleka.