lek. med. Waldemar Pawłowskilek. med. Waldemar Pawłowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. med. Waldemar Pawłowski

Homeopata

Lekarz Waldemar Pawłowski jest lekarzem od ponad 30lat.
Pracował na oddzale ginekologiczny, chirurgicznym,
oraz jako lekarz medycyny rodzinnej. Obecnie od ...

Lekarz Waldemar Pawłowski jest lekarzem od ponad 30lat.
Pracował na oddzale ginekologiczny, chirurgicznym,
oraz jako lekarz medycyny rodzinnej. Obecnie od wielu lat pracuje w Ratownictwie Medycznym. Od kilkunastu lat zajął się Medycyną Naturalną.
W swoim gabinecie prywatnym prowadzi leczenie metodami naturalnymi stosując :
- biorezonans
- homeopatię
- ziołolecznictwo
- medycynę chińską
- medycynę ortomolekularną
Najważniejszy cel to pomoc chorym w trudnych problemach zdrowotnych, w których klasyczna medycyna jest bezradna.
Traktowanie tych problemów w sposób całościowy/holistyczny/. Istotnym celem jest także propagowania zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania oraz profilaktyki zdrowotnej.

Znajomość języków obcych:
- Angielski
- Rosyjski

Wykonywane badania:
- Testy alergiczne
- Badanie serca NURSE-ECG
- Puloksymetria HSR
- Badanie środowiska wewnętrznego

Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!

bardzo sensowny i skuteczny (w moim przypadku), dobrze rozumie człowieka i jego problemy. Leczenie pozwoliło mi wiele zmienić w swoim życiu. Dziękuje

Bardzo dobry a nawet wspaniały człowiek. Można na niego liczyć służy pomocą i wiedzą. Dla niego najważniejszy jest pacjent.