lekarz Waldemar Smoleń

Otolaryngolog dziecięcy

Najlepszy w swoim zawodzie.Wiedza na wysokim poziomie oraz perfekcyjna praktyka!po wielu nieudolnych diagnozach trafiliśmy z synem do właściwego człowieka!gorąco polecamy!

Lekarz godny polecenia, właściwa diagnoza, super podejście do dziecka , bardzo się cieszę, że koleżanka mi poleciła dr.Smoleń

Szybka i sprawna diagnoza po objawach. Słuchanie pacjenta podczas krótkiej wizyty. Raz dwa trzy i " byliśmy w domu" bez antybiotyków tylko z odpowiednią recepta na przyczynę wizyty.

Polecam Doktora, jest kompetentny, bardzo mądry, wszystko dokładnie wyjaśnia. Jest wspaniałym fachowcem. Ma genialne podejście do dzieci. Najlepszy laryngolog jakiego znam! Polecam!