lekarz Waldemar Zawada

2,7
2,9
2,7
2,9

Jestem wdzięczna Doktorowi Zawadzie za fachowo przeprowadzoną operację wycięcia pęcherzyka żółciowego, po której szybko doszłam do zdrowia.Dziękuję.

Doktor sprawia wrażenie, jakby samo pojawienie się pacjenta i oczekiwanie pomocy było szczytem fanaberi. Cały czas jest poirytowany i nieuprzejmy. Na dolegliwości zgłaszane przez pacjenta mówi, że są jedynie subiektywne. Ignoruje zmiany w badaniach obrazowych. Zadaje pytanie, po czym po kilku sekundach zadaje je znowu. Kilkakrotnie przekręca moje nazwisko (wystarczyło spojrzeć do karty, lub na jakiekolwiek badanie). Wizyta u tego pana była kwintesencją tego jak wizyta u lekarza wyglądać nie powinna. Całości dopiełnia towarzysząca doktorowi pielęgniarka, której komentarzem na mój stały stan podgorączkowy było: "To może przestać mierzyć, haha" Jeśli palnujecie wizytę u tego lekarza to lepiej zostańcie w domu, zaoszczędzicie czas i (o ironio!) zdrowie.

Absolutnie nie polecam!! Lekarz nieuprzejmy, opryskliwy i arogancki. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Odradzam!!!

Pan doktor przyjął mnie na SORze w trybie nagłym. Od samego początku był bardzo dokładny i rzetelny. Komunikacja była na bardzo dobrym poziomie, mimo słabego kontaktu ze mną z powodu choroby. Dużym plusem jest fakt, że nie żałował badań i laboratoryjnych i diagnostycznych. Dzięki temu w porę udało się zdiagnozować zapalenie otrzewnej i wdrożyć odpowiednie leczenie na oddziale chirurgii, dzięki któremu dzisiaj żyje. Bogu dziękować, że trafiłem na tego lekarza, który zainteresował się mną, a nie odesłał "z kwitkiem" do rodzinnego. Dziękuję jeszcze raz!

To nie prawda. Proszę nie wierzy tym trzem opinią zlym o tym lekarzu. Bo to jest zupełna odwrotność tych cech negatwnych ktore ktoś uśiłuje zepsuć temu lekarzowi. Polecam z calego serca. Ten pan doktor jest z oddany pacjentowi, nie wywyrzsza się.Znajdzie czas dla pacjenta. Jest skromny i bardzo dobrze wychowany. Jego dobroć i podejście do pacjenta udziela sie personelowi oddziałów którym pracuje. Zna sie na swojej specjalizacji. Temu lekarzowi zawdzieczam bardzo wiele i bardzo go sobie cenie. Jest godny polecenia.

Polecam, lekarz wszystko wytłumaczył. Był uprzejmy. Widać odrazu, że ma wiedzę i zależy mu na zdrowiu pacjenta.

Lekarz absolutnie nie interesuje się pacjentem, jest chamski, opryskliwy, jego zachowanie w żaden sposób nie łączy się z profesjonalizmem. Jak wyżej, liczą się pieniądze a nie pacjent, robi sobie kpiny z ludzi, uważa się za lepszego, stanowczo nie polecam.

Stanowczo odradzam tego lekarza nieuprzejmy, arogancki, opryskliwy brak zainteresowania w stosunku do pacjenta. Lekarz bez powołania nie interesuje go pacjent tylko kasa i pozostawienie pacjenta bez pomocy.

Absolutnie nie zgadzam się z poprzednią opinią.Świetny fachowiec, każdą wolną chwilę poświęca pacjentom. Odpowiada na wszystkie pytania. Życzliwy i empatyczny, samą postawą wobec pacjenta bardzo go wspiera. Godny zaufania.

Przede wszystkim jest to nieuprzejmy lekarz. Poza tym zamiast wykonać niezbędny zabieg odesłał mnie z receptą na leki, które i tak nie pomogły, a nawet z czasem stan się pogorszył. Kompetencje? Zachowuje się jakby nie posiadał żadnych. Zdecydowanie nie polecam.