lek. dent. Walentyna Kosobutska

1,5
1,5

Doktor poswiecila czas na zrobienie zdjecia i ogladanie tegoz zdjecia,nie biorac pod uwage problemu z ktorym przyszedlem.I czas minal,zaplacilem za wizyte 250zl czyli zdjecie i konsultacja?,a doktor nie zrobila tego czego oczekiwalemNa podstawce dokupeczka byly widoczne slady krwi,co zniechecilo mnie do miejsca w ktorym przyjmuje doktor Kosobutska.

U doktor Walentyny Kosobutskiej byłam kilka razy lecz opuściła mnie cierpliwość.Za każdym razem leczenie trwało prawie dwie godziny a wymieniałam małe plombki,pojedyńczo.Bardzo powolna doktorka,jak coś nie wychodziło to naburmuszona na asystentkę.Miałam problem żeby zejść z fotela,bo ciągle coś nie pasowało i doktor musiała poprawiać.Słabo dobiera kolor plomby do zęba.Bardzo nieporadna i powolna.