lekarz Weronika Miłek

Wspaniały lekarz. Ma wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zdecydowana i skuteczna. Polecam Panią Doktor.

Bardzo dobra, zaangażowana lekarka. Interesuje się pacjentem, nie wciska antybiotyków, stawia trafne diagnozy. Moja córka bardzo lubi panią doktor.

Pani doktor nie tylko jest wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim dusza człowiekiem. Super tłumaczy jak się leczyć i brać lekarstwa. Kompetencja, czas poświęcony pacjentowi i zaangażowanie w problemy pacjenta, zasługują na najwyższą ocenę.

Znakomita pani doktor. Bardzo miła, dokładna i trafna w diagnozie. Pełny profesjonalizm. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam gorąco!

Miła doktorka, porozmawialiśmy, zbadała mnie, powiedziała co mi dolega i przypisała leki. Leki zadziałały dobrze i dolegliwości niedługo minęły. Lekarza oceniam bardzo dobrze za dobre podejście do pacjenta oraz wiedzę i doświadczenie.

Pani doktor chyba jeszcze nie wie co to zawód lekarz!Mojej trzyletniej córce zwróciła w bezczelny sposób uwagę,żeby na nią nie kaslala.Nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać!

Kompetentna miła lekarka. Dobrze rozpoznała moją chorobę. Poznała, że świsty i zmiany osłuchowe to nie żadne tam zapalenie oskrzeli, ale poważniejszy problem z sercem. Odesłała mnie do specjalisty. Inni tylko szprycowali mnie antybiotykami.Pozdrawiam panią doktor i polecam.

Okropny lekarz. Nie polecam. Zero rozmowy z pacjentem, po szorstkim stwierdzeniu "co dolega?" osłucha, zobaczy gardło i po czym wypisze receptę bez poinformowania o diagnozie i jak się obchodzić z chorobą. Tragedia. Na dodatek przyjmuje z jakąś panią przebraną za woźną. Z czego sama pani doktor nie nosi farucha.