lekarz Wiesław Foremski

1,3
1,7

Absolutnie niekompetentny "lekarz". Na prośbę o wypisanie skierowania do psychologa wywraca oczami i sugeruje suplementację magnezu. Następnie informuje, że skierowanie do psychologa wypisuje psychiatra, co jest absolutną bzdurą.

Ten Pan nie powinien wogole się tytuowac mianem lekarza! Po wizycie na izbie przyjęć niemal duszące się dziecko odsyła do domu wypisując clemastinum i tłumacząc że tak musi być. Oczywiście dziecko tej samej nocy trafia na oddzial dziecięcy. Ten lekarz jeśli mogę go tak nazwać jest jakaś kompletna pomyłka!

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem, nie umie słuchać wystawia recepty na chybił trafił. Jestem diabetykiem i podaję insuline 5 razy dziennie a ten ala lekarz wystawił mi 1 opakowanie pasków testowych na miesiąc i insuliny też o 1op jak na miesiąc są potrzebne 2.... Brak słów na tego "lekarza"