dr n. med. Wiesława Huńka-Żurawińska

Dermatolog

3,5
3,4
3,1

Najlepszy dermatolog w Bytomiu, na którego trafiłam. U innych nie uzyskałam trafnej diagnozy. Pani doktor już na pierwszej wizycie zaproponowała mi leczenie, które było strzałem w dziesiątkę! Jako jedyna wytłumaczyła mi moja chorobę i odpowiadała wyczerpująco, cierpliwie i w miły sposób na każde pytanie. Od tego czasu leczy też moje dziecko i tatę. Polecam!

Pani doktor nie ma dobrego podejścia do pacjenta. Przede wszystkim nie słucha co pacjent ma do powiedzenia na temat choroby, jak przebiegała, jakie leki wcześniej były przyjmowane. Moim zdaniem są to ważne informacje, ponieważ wiadomo co się działo i jakie leki wykluczyć. Od samego wejścia do gabinetu czułam się tak jakby Pani Doktor jak najszybciej chciałaby się mnie pozbyć by pójść sobie do domu. Kolejną rzeczą która mnie zdenerwowała było to, że korzystając z wizyty chciałam zapytać o inny problem dermatologiczny, którego niestety nie było na skierowaniu... Pani Doktor powiedziała z uśmieszkiem "Na skierowaniu tego nie ma więc mam przynieść kolejne skierowanie na ten konkretny problem, umówić się na wizytę i dopiero wtedy będziemy o tym rozmawiać"... Więc jeśli ktoś będzie miał parę innych problemów dermatologicznych to radzę sobie przygotować stosik osobnych skierowań. Pozdrawiam.

Kompetentna. Takich lekarzy już nie ma. Poszedłem z problemem jaki mam od kilku lat i pomogła. Polecam

Niestety u pani doktor liczy się ilość nie jakość, powierzchowne badanie oraz błędna diagnoza. Pani doktor wyniosła. Nie polecam.

Pani doktor leczyła mojego męża i dwoje dzieci. Dzieci korzystały z przychodni publicznej. W każdym przypadku pani doktor postawiła trafną diagnozę i z powodzeniem wyleczyła moich bliskich. Tego lekarza mogę polecić z czystym sumieniem.

jedyna co wie co mówi.specjalistka z doświadczeniem. przerobiłem kilku w bytomiu ale ta jest najlepsza

Lekarz niekompetenty, który potrafi wywiera bardzo duzo stresu. Zdecydowanie nie polecam!

Niestety, ale p. doktor testowała kolejne leki, które niestety nie dawały skutku. Pani Doktor na pewno ma dużą wiedzę, ale nie poinformowała mnie jaka jest moja diagnoza.