dr n. med. Wiesława Huńka-Żurawińska

Dermatolog

2,9

Dramat! Wizyta w 5 minut, liczy się sztuka i kasa z PZU. Po spojrzeniu na plecy na których były zmiany skórne "nic nie widziała" a problem tylko narasta. O kontroli pieprzyków pod względem rakowym nawet nie wspomnę bo oczywiście brak. Zdecydowanie odradzam.

Jednym słowem dnooo. Nie potrafi postawić diagnozy tylko testuje kolejne leki Jak nie ten to może inny. Tacy ludzie nie powinni być lekarzami Szkoda na nich czasu i naszych pieniędzy. Nie polecam i przestrzegam innych.

Jednym słowem dnooo.
Tacy ludzie nie powinni być lekarzami
Szkoda na nich czasu i naszych pieniędzy.
Nie polecam i przestrzegam innych.

Pani doktor obejrzała dziecko w sekundę...nic nie stwierdziła.. nie zapytała czy dziecko brało jakieś leki. Żadnego wywiadu... Powiedziałam sama przyjęła do wiadomości ale wniosków nie wyciagła.. przepisala dziecku krem do smarowania taki sam jak dziecko było smarowane tylko o innej nazwie 😑 brak słów.... dodatkowo przepisała syrop zamiast o normalnej pojemności refundowany to przepisała o mniejszej pojemnosci na 100%.. Jestem rozczarowana i uważam że tacy lekarze powinni zrezygnować z leczenia ludzi bo to nie na tym polega... Kobieta wyniosła, malo sympatyczna. Nie polecam nikomu tej kobiety!

Bardzo kompetentna, wiele rzeczy mi wytłumaczyła w związku z moją chorobą którą mam od kilku lat. Pierwszy raz ktoś mi pomógł. Zdecydowanie polecam.

Niestety u pani doktor liczy się ilość nie jakość, powierzchowne badanie oraz błędna diagnoza. Pani doktor wyniosła. Nie polecam.

Kompetentna. Takich lekarzy już nie ma. Poszedłem z problemem jaki mam od kilku lat i pomogła. Polecam

Najlepszy dermatolog w Bytomiu, na którego trafiłam. U innych nie uzyskałam trafnej diagnozy. Pani doktor już na pierwszej wizycie zaproponowała mi leczenie, które było strzałem w dziesiątkę! Jako jedyna wytłumaczyła mi moja chorobę i odpowiadała wyczerpująco, cierpliwie i w miły sposób na każde pytanie. Od tego czasu leczy też moje dziecko i tatę. Polecam!

Pani doktor nie ma dobrego podejścia do pacjenta. Przede wszystkim nie słucha co pacjent ma do powiedzenia na temat choroby, jak przebiegała, jakie leki wcześniej były przyjmowane. Moim zdaniem są to ważne informacje, ponieważ wiadomo co się działo i jakie leki wykluczyć. Od samego wejścia do gabinetu czułam się tak jakby Pani Doktor jak najszybciej chciałaby się mnie pozbyć by pójść sobie do domu. Kolejną rzeczą która mnie zdenerwowała było to, że korzystając z wizyty chciałam zapytać o inny problem dermatologiczny, którego niestety nie było na skierowaniu... Pani Doktor powiedziała z uśmieszkiem "Na skierowaniu tego nie ma więc mam przynieść kolejne skierowanie na ten konkretny problem, umówić się na wizytę i dopiero wtedy będziemy o tym rozmawiać"... Więc jeśli ktoś będzie miał parę innych problemów dermatologicznych to radzę sobie przygotować stosik osobnych skierowań. Pozdrawiam.

Lekarz niekompetenty, który potrafi wywiera bardzo duzo stresu. Zdecydowanie nie polecam!

Pani doktor leczyła mojego męża i dwoje dzieci. Dzieci korzystały z przychodni publicznej. W każdym przypadku pani doktor postawiła trafną diagnozę i z powodzeniem wyleczyła moich bliskich. Tego lekarza mogę polecić z czystym sumieniem.