mgr Wioleta Wójtowicz

Optometrysta

Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zajmuję się doborem mocy okularów oraz dopasowaniem soczewek kontaktowych miękkich. Badam osoby dorosłe oraz dzieci od 10r.ż. Podczas badania wzroku wykonuję profilaktyczne badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz sprawdzę przedni odcinek oka. Zapraszam.

Bardzo dobry optometrysta do którego warto się umówić na badanie wzroku. Świetnie dobrane moce okularów oraz soczewek kontaktowych. Polecam.

Badanie wykonane profesjonalnie. Podejscie do klienta indywidualne. Pani Wiola jest swietna w tym co robi od razu widac ze zna sie na rzeczy . Super doradzi w jakich kolwiek watpliwosciach. Polecam

Badanie wzroku profesjonalne, ogromna wiedza i chęć pomocy pacjentowi. Otrzymalam wyczerpujące odpowiedzi od Pani optometrystki na zadane pytania. Teraz mam bardzo dobrze dobrane okulary. Zdecydowanie polecam!

Polecam badanie wzroku u Pani Wiolety. Bardzo miła, dokładna i szczegółowa. Wszystko wytłumaczy i dobierze dobrze okulary i soczewki kontaktowe.

Badanie wzroku przebiegało w miłej atmosferze. Mam skomplikowaną wadę wzroku, z którą Pani Wioleta poradziła sobie bez problemu. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty.

Badanie wykonane ze szczególną starannością. Bardzo dobrze dobrane okulary. Miałam bóle głowy, które ustąpiły. Dziękuję i POLECAM każdemu badanie wzroku u optometrysty.

Pani Wiola to bardzo dobry specjalista. Zna sie na tym co robi. Skorzystalam z bezpłatnego badania wzroku. Widzę świetnie, przestała boleć mnie głowa. Na pewno będę korzystać z badania wzroku. Polecam każdemu. Dziękuję.