lek. dent. Wioleta Ziębakowska

Ortodonta

2,9
2,7

Wspaniała Pani doktor,godna polecenia. Leczę się u Niej już od 2005 roku i nigdy w życiu nie zamieniłabym Jej na innego lekarza. Mam rade dla innych ludzi. Jeśli nie pasuje Wam sposób leczenia Pani doktor,to zmieńcie lekarza na innego,a nie piszecie takie złe opinie na temat tej Pani doktor.

Mieszkamy w innym większym mieście do którego ta pani doktór dojeżdża i przyjmuje także tut.dzieciaków.Wizyty traktuje taśmowo,bo pewnie uważa za takie na N.F.Z; nic nie może popsuć się mam na myśli aparat to dopiero krzyczy i mówi, że "po złosci zreperuję go",a samej wypadł z rąk.Ostatnie wizyty były koszmarem dla dziecka,wmawianiem mu co wywoływało u niego zniechęcanie i płacz, nie chciała wysłuchac drugiej strony,bo nie miała na to widocznie chęci iczasu.W IV kw.2010 r. przestała umawiać nas na wizyty.Gdzie etyka lekarska,pytam???????Mamy to szczęście,że w naszym mieście mamy kilkunastu lekarzy o tej samej specjalizacji co p.doktór z waszego miasta. Mamy już za sobą kilka wizyt u nowego ortodonty. Powiem tylko,że dziecku trzeba było usunąć zdrowy <4> ząbek,goi się już rana i będzie znów nosić aparat,a pani doktór taka dobra i nie wiedziała o tym?????Ok. 3 lat dziecko było pod jej opieką i tak zostawiła go na przysłowiowym "lądzie"????dobrze,że to nie Ostrowiec!!!!i u nas rodzice przeczytają te opinie.

Jestem zbulwersowana zachowaniem tej pani po ostatniej wizycie na Fundusz.Być może faktycznie jest milusia jak się do kieszeni sypie...Jest ordynarna,pretensjonalna,chamowata i według mnie żaden z niej lekarz. Uważa się za nie wiadomo kogo...czy dlatego że jest jedynym "darmowym" lekarzem ortodontą w mieście i je jej z ręki cała okolica??? Żenada!

Wspaniała Pani doktór wyleczyła mi zeby.Polecam ja wszystkim

Wspaniała Pani doktór wyleczyła mi zeby.Polecam ja wszystkim

Wspaniała osoba, godna polecenia, utrzymuje dobry kontakt z pacjentem

Wspaniała osoba, godna polecenia, utrzymuje dobry kontakt z pacjentem

Wedlug mnie ta pani jest może i uprzejma na prywatnych wizytach, ale w leczeniu na NFZ pokazuje na co ja stać. Jest bardzo nieuprzejma, wręcz "chamska" Czuje się w Ostrowcu nie zagrożona ,ponieważ nie ma innego lekarza ortodonty,który przyjmuje na NFZ.

Jak dla mnie wspaniała Pani doktor - wyleczyła mi dwoje dzieci i to w naprawdę szybkim czasie, bo około 2 lata - oczywiście aparatem stałym.Bardzo kompetentna.Jednej córce "podniosła" ząb, który dosłownie lażał poziomo