lekarz Wioletta Wojtyra-Michalak

Neurolog

3,3
3,3
3,7

Serdecznie polecam. Do pani doktor trafilam z bólem kręgosłupa. Diagnoza została postawiona bardzo szybko . Uzyskała odpowiedzi ma wszystkie pytania ale tez wsparcie . Bardzo się cieszę ze trafilam na Panią Doktor . Naprawdę bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Polecam, wszystko wyjaśnia, ma ogromną wiedzę, miła ale radzę słuchać się doktor bo potrafi "krzyknąć" oczywiście dla dobra pacjenta😀

Nie słucha, co pacjent ma do powiedzenia. Swoich nowych pacjentów traktuje jak klientów w żabce, którzy przyszli po bułki, to znaczy odsyła do poprzedniego neurologa, co nie mieści mi się w głowie. Nie po to zmieniam neurologa, żeby słuchać takich głupot. Niczego na wizycie się nie dowiedziałam, zostałam zbyta, jak uciążliwy delikwent. Odradzam. Możliwe, że prywatnie, gdzie dostaje hajs do ręki jest milutka, ale na NFZ nie warto, traktuje ludzi jak intruzów, także prywatnie szkoda pieniędzy na takiego neurologa.