Świetny pediatra. Bardzo kmkretny. Ma dobre podejście do dzieci.Bardzo ubolewam,że nie przyjmuje w Zielmedzie w Grójcu

nareszcie fajny pediatra w Warce, który zawsze ma dla nas czas. A leki jakie przepisuje nie są zbyt dużym obciążeniem dla kieszeni co przy 2 dzieciaczków ma duże znaczenie. Antybiotyki są przepisywane w razie konieczności.Zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania bez cienia znużenia. Dzieci go lubią. I stawia normalne diagnozy kto jest z Warki to wie o co chodzi:).

Po dwóch wizytach byłam zadowolona z dr Raja, w końcu lekarz, który nie zapisuje antybiotyków. Jednak po czwartej wizycie kiedy schemat badania (stwierdził wirusowe zapalenie gardła i kazał podawać Prospan) i zastosowanego leczenia się powtórzył, a dziecko nadal kaszlało, pojechałam do p.dr Edyty i okazało się, że dziecko ma astmę i refluks.Niestety przez trzy lata ani p. Raj ani p. Niemirski nie postawili poprawnej diagnozy.

Bardzo dobry lekarz,zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz,zdecydowanie polecam.

Jedyny lekarz, który wyprowadził moje dziecko z chorób bez antybiotyków. Dzięki Niemu nie choruje, tylko sie co najwyżej przeziębia. Super lekarz, godny polecenia!!

lekarz bardzo sympatyczny potrafi młodym niedoświadczonym rodzicom wszystko dokładnie wytłumaczyć i uspokoić. pokazuje jak dbać o maleństwo godny polecenia

dla mnie najlepszy pediatra jakiego spotkałam, jedyny lekarz który myśli i dba o swoich małych pacjentach!

Bardzo konkretny facet. Wie o co chodzi i przy okazji poradzi odnośnie pielęgnacji, itp. Super po prostu.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warka"?

Miła 12

ul. Henryka Sienkiewicza 36/A