dr n. med. Witold Zieńczuk

Ortopeda

Wspaniały lekarz - dzięki niemu uniknęłam operacji nóg i biodra (zalecona odpowiednia rehabilitacja) - chodzę, biegam - Dziękuję :)

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Spokojnie podchodzi do pacjenta. Serdecznie dziękuję mu za przeprowadzenie mojej operacji i opiekę podczas pobytu w szpitalu. Genowefa Zając. Nowodworze, 25.04.2012r.

Genowefa Zając.
Nowodworze, 25.04.2012r.

bardzo dobry specjalista .Mialam bardzo skomplikowane zlamanie reki ,podjol sie operacji i dzis po 3 latach nigdy mnie nie bolala jest sprawna i prosta .

Polecam Pana doktora. Dzięki temu,że poskładał mi nogę mogę teraz chodzić. Z tego co dowiedziałam się później mogłam "kuśtykać"po takim złamaniu.Uważam, że jest świetnym specjalistą.

Jestem bardzo zadowolony, szczególnie ze spokojnego podejścia i widocznego zainteresowania. Widziałem, że doktor Z. starał się zrobić co w jego mocy, żeby mi pomóc. Wytłumaczył też wszystko w sposób jasny, bez zbędnego języka medycznego. Dowód na to, że nie zawsze chodzi tylko o piniądze.

BARDZO,BARDZO dziekuję za to,że chodzę. Zawdzięczam to P.doktorowi, który poskładał mi nogę w październiku. Teraz to już biegam. Polecam Pana Doktora.

wspaniały lekarz,wysokiej klasy specjalista,przeprowadził bardzo skomplikowaną operację kończyny, która została ciężko uszkodzona w wypadku drogowym,obecnie wracam do sprawności, polecam tego specjalistę!!!!

polecam tego ortopede wszystkim dzięki temu lekarzowi mam dzisiaj sprawną prawą ręke jako jedyny podjol się leczenia pomimo iż inni lekarze kierowali mnie na zabieg usunięcia uszkodzonej kości co wiązało się z niesprawnością ręki

Niestety kolejny osobnik tego "prestizowego" zawodu który nie zna sie na tym co robi. Zostalem pobieżnie potraktowany z moim urazem ręki. Pan Zieńczuk chyba był zainteresowany tylko zainkasowaniem kolejnej gotowki w jak najktorszym czasie. Zdecydowanie odradzam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Tarnów"?

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26

Tarnów

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne