lekarz Władysława Broda

2,2
2,2
1,5
1,5

Bardzo nieuprzejma, brak jakiejkolwiek empatii, wieczne zniecierpliwienie, uśmiechu zero. Długie oczekiwanie na wizytę, nawet w poczekalni kwestia ponad godziny.

Pani doktor przyjęła nas punktualnie, szybko postawiła diagnozę i dała wybór co do czasu noszenia okularów. Wszystko zostało dokładnie sprawdzone.

Nie polecam - pani doktor nieuprzejma, oschła, arogancka, kompletny brak podejścia do dzieci. W czasie wizyty odebrała dwa razy telefon prywatny i długo rozmawiała, a dla mnie czasu nie miała. Czekaliśmy 1 godzinę na wizytę.

Pani dr bardzo nie sympatyczna ,nie ma Wogole podejścia do pacjenta a tym bardziej do dzieci . Pospiesza, nie dając pacjentowi chwili do namyslu

Czekaliśmy 1,5 godz na wizytę prywatną, a kiedy już weszliśmy to jak w jaskini lwa. Pani dr bardzo niesympatyczna, oschła i lekceważąco odpowiada na pytania - jeśli odpowie wogóle - parodia....nie polecam

Dobry lekarz, lecz uprzejmością to ona nie grzeszy.

Dobry lekarz, lecz uprzejmością to ona nie grzeszy.

Być może ta pani ma wiedzę, ale ten protekcjonalny ton, ogromna nieuprzejmość, odzywki jak do małego dziecka, zniecierpliwienie, podkreślanie pozycji wyższości - skreśla ją jako osobę, która ma pracować z człowiekiem i dla człowieka.

Bardzo oschła pani doktor, zniecierpliwiona, pogardliwy ton przy odpowiedziach na pytania, wszystko w pośpiechu, czułam się jak intruz. Zdecydowanie nie polecam tej osoby.

Pani doktor jako okulista jest dobra, natomiast bez podejścia do pacjenta, zachowuje się bardzo niegrzecznie, krzyczy, nie wypada się tak zachowywać lekarzowi. Jak pacjent ma dość do zdrowia w takiej atmosferze oddziału? Strach ;/

Skandal! Dwugodzinne oczekiwanie w prywatnym gabinecie. Brak poszanowania dla ludzi.