lekarz Włodzimierz Morawski

3,4
3,6
3,6
3,7

Bardzo miły i dobry lekarz.Kompetentny.Naprawde zna się na tym co robi.Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia Pana dr.Nigdy nie odmawia pomocy i zawsze ma czas dla pacjenta.

Moja opinia jak najbardziej pozytywna. Poświęca dużo czasu,uwagi a przede wszystkim zainteresowania problemem, z którym się przychodzi. Zawsze jestem zadowolona z wizyty oraz leczenia. Polecam!

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Wypisanie recepty sprawia mu bardzo wielką trudność. Sprawia wrażenie nadąsanego. Nie lubię leczyć się u tego lekarza!!

Polecam wizyty u pana doktora jest konkretny nie zawsze uśmiechnięty ale jest też tylko człowiekiem ma zapewne problemy i swoje życie jak każdy z nas bądźmy również wyrozumiali a nie tylko żądamy

Polecam z całego serca pana doktora Morawskiego, jestem jego pacjentką od kilku lat i zawsze jest uprzejmy, kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba i budzi zaufanie;-)))

Lekarz godny polecenia, ale mógłby nawiązywać trochę więcej kontaktu z pacjentem.

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, zna się doskonale na tym co robi. Polecam bardzo mocno.

Nagminnie spóznia się oraz konczy przed czasem.Umawiają na godznę a Pan doktorek znika przed czasem. Wyjaśnienie pacjentowi co dolega sprawia Mu ból, ogólnie patrząc na wyraz twarzy doktora to przebywanie w pracy jest bolesne.

Lekarz wzbudza zaufanie, jest kompetentny,rzeczowy,potrafi zapanować nad porządkiem w swoim miejscu pracy, uprzejmy.Polecam tego lekarza

tyle bierze za tydz zwolnienia nie ważne czy jest się chorym czy nie.

tyle bierze za tydz zwolnienia nie ważne czy jest się chorym czy nie.

Wciąż poszukujesz "Internista Paterek"?

Powstańców Wielkopolskich 8

Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Adama Mickiewicza 7
Piaskowa
Nakło nad Notecią

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
ulica Osiedle Chrobrego 15
Stacja Dializ