lekarz Włodzimierz Niedbalski

Neurolog

2,2

Witam .Zdecydowanie nie polecam,jeżeli chodzi o leczenie.Jeżeli ktoś choruje,to powinien poszukać innego neurologa.

Bardzo profesjonalny lekarz. Uprzejmy i życzliwy. Uważam, że jest osobą bardzo kompetentną godną polecenia. Poświęcił mi maksimum czasu niezbędnego do wytłumaczenia procesu choroby i wszelkich moich pytań.

Bardzo profesjonalny lekarz. Zawsze uprzejmy i życzliwy. Uważam że jest jednym z najlepszych neurologów w Elblągu. Polecam!!!

A ja właśnie polecam, lekarz godny polecenia,w sposób fachowy i rzeczowy wszystko mi wytłumaczył. Nie słuchać negatywnych opinii, samemu najlepiej się przekonać, ja nie żałuje.

Na pewno nie polecę nikomu! Chyba powinien leczyć się sam,ale głównie z impertynencji i chamstwa do pacjentów. Zero szacunku do ludzi.

Gdybym tylko wcześniej miała możliwość zapoznania się z opinią innych pacjentów tego "doktora" nigdy, przenigdy nie zarejestrowałabym się. Strata czasu i mojego zdrowia. Wciąż mam przed oczami jego bezczelne, ignoranckie, wywyższające się "Ego". Swoje spostrzeżenia na temat tego pseudodoktorka wyciągnęłam sama, nie opierając się na zasłyszanych opiniach. Teraz już wiem, dlaczego do niego można dostać się na wizytę, w tym samym dniu, w którym otrzymało sie skierowanie od lekarza rodzinnego. NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

Dramat to jedyne co mam do powiedzenia na ten temat.Lekarz stwierdzil ze wszystko jest ok i odeslal z kwitkiem do domu nie zlecil zadnych badan.a ja dalej mam sie meczyc z moja dolegliwoscia.porownalbym to do pracy z kiepskim mechanikiem jezeli sie nie chce to nie znajdzie sie przyczyny usterki.strata czasu

Nie polecam. Leczylam się u tego lekarza na bóle głowy. Stwierdzil,że chyba symuluję żeby mieć zwolnienie. Grubiański i bezczelny "lekarz". Omijać szerokim łukiem.

Potwierdzam, po urazie głowy nie pofatygował się żeby dać skierowanie na badanie TK stwierdził że ''po takim upadku głowa musi boleć''

Lekarz niekompetentny, przerywa wpół zdania, nie chce do końca wysłuchać pacjenta, wysyła do innych lekarzy, a sam nie zleca żadnych badań.